Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is bosszant/zavar, ha...

Titeket is bosszant/zavar, ha egy még ülni nem tudó babát ültetnek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,de annyira zavar az ilyen. Tegnap egy ismerősöm kiposztolt egy videót, 3 hónapos babája van és párnával megtámasztva a hátát ültette a kanapén. Egyszerűen látszott,hogy nem kényelmes a gyereknek,forgolódott,gondolom nem akart abban a helyzetben maradni,de az anyja csak visszaültette. Szerintetek akinek nem jut eszébe,hogy rosszat tesz,az miért nem olvas utána? Miért kell egy ilyen pici babát ültetni,miért boldogok így az anyák,hogy görnyed az a szegény baba? A múltkor az orvosi rendelőben is majd' kiugrott a szívem. Egy kisebbségi volt ott a kb.4 hónapos lányával. Fogta a kezét,a baba lábát a hasának támasztotta és így (a levegőben) a gyerek egy háromszöget formált,már teljesen rosszul voltam. Az ilyen nem gondolkodik? Még szerencse,hogy nem lett baj.
2014. jan. 30. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem zavar. Nem az én gyerekem megy tönkre.

Akkor meg minek foglalkozzak vele?

2014. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén? Engem is zavar, nem azért, mert az én gyerekem megy tönkre, hanem mert az a csepp gyerek még nem tud védekezni, hogy nem akarja azt csinálni. Arról nem is beszélve, hogy nem egy példa volt már rá, hogy utána az anyuka fórumokra meg mindenhova járt, mert a gyereknek gerinc bajai voltak.
2014. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másokkal foglalkozni kéretlenül, így nem igazán zavar. Ha itt felmerül ilyen kérdés mindig elmondom, hogy ne ültessék a gyereket, de egyébként nem foglalkozom ilyenekkel.
2014. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A véleményem nyilván meg van, de nem igazán foglalkozom vele. Az unokatesóm a Kislányát ültette 3 hónaposan, 5 hónaposan pedig megmutatta, hogy ha lábra állítja és fogja a kezét lépeget... Hát nem volt szimpatikus a jelenet, de csendben maradtam. Vagy pl baráti körben is 3 hónapos gyereket ugráló hintába tesznek, mondván így nem kell egész nap cipelni, ezzel sem értek egyet, de hát az ő gyereke, ha így látja "jónak", természetesen a babát sajnálom.
2014. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az emberi butaság zavar engem is! Szegény gyereket pedig sajnálom nagyon! Sajnos az én családomban is van ilyen - 2hósan már kipárnázták a gyereket és ültették, és 4hónapos kora óta állítgaja és járogatja... 4hónapos!!! Á- és mindent fel a FB-ra!

SZóval az emberi butaság fáj! :(

(Ja és persze olyan okos- a mama szépen próbálta neki mondani, hogy ezt nem kéne, de tényleg nagyon normálisan- de csak veszekedni volt képes a csaj, mondván az ő gyereke már 2hós kora óta ül, így már 4-5hósan nyugodtan állhat!!!)

2014. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Milyen videó? Én is láttam hasonlót, pont tegnap rakta ki egy is,erősöm ismerőse?!

Csak ott az anyuka ölében volt a baba, igaz magát húzta föl az ölében.

2014. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem az én gyerekem, nem az én dolgom...
2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ennyire unatkozol, hogy másnak a dolgaival foglalkozol? Nem te vagy egy kicsit szánalomra méltó?

Közöd nincsen hozzá. Menjél a játszótérre bandázni a hozzád hasonló minden lében egy kanál anyukákkal.

Fogalkozz a saját dolgoddal.

2014. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerosom es az a legjobb h azt hiszi ez igy van rednjen mert a ygerek akar ulni!!!!

2,5 honaposan sportbabakocsiba ultette!!!! Minden kepen a kanapen kitamasztva ulteti! Es mondom azzal magyarazza mikor rakerdezel finoman h ez nem tul korai meg? H a gyerek ordit ha nem ulhet, meg a kedvencem, annak idejen minket is igy ultettek es megse lett semmi bajunk! Zavar, igaz nem az en gyerekem nem is arrol van szo de mikor mutogatja is a sajat tudatlansagat raadasul meg is magyarazza. Soooot teged nez hulyenek h lehetsz ilyen paras. Ram sok jelzot lehet modnani de h paras lennek az kizart, de tudok gondolkodni. Ja es ez az ismerosom volt az aki 34-5 hosan porkoltzaftos kenyerrel etette a gyereket es csodalkozott vagyis inkabb dicsekedett vele h 6 hosan 11 kg a gyerek. Ami tok jo. En csak kerek szemekkel hallgattam ot h neki ez normalis. Hihetetlen szulok vannak.

2014. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az kimaradt h 4 hosan mar bebikompban volt a gyerek.
2014. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!