Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma úgy nézett rám és körbe,...

Ma úgy nézett rám és körbe, mintha először lenne itt. Meg sokszor sorozatban megijedt, amiről nem tud. Vélemény, tapasztalat ezügyben?

Figyelt kérdés

az ijedtségnél érdekes, pl nézi a macit, enyhén mosolyogva, erre összerezdül és sóhajt egy nagyot, de nézi tovább, mintha mi sem történt volna. utána nézek rá elindul egy mosoly, erre összerezzen, sóhajt, mosolyog tovább, megint összerezzen, sóhajt, először azt hittem nehezen kap levegőt az a baj, utána meg inkább úgy tűnik, mint akinek "ijedtségsorozata" van.


a pelenkázón kezdte, teljesen mindent a szokásos módon csinálok, épp fel volt már öltözve, erre hirtelen csapott egyet szétfelé a kezeivel, kerek szemek, meg is lepődtem, hogy ez most mi volt, ezután jött később a fent leírt.



pancsolás után meg mint aki nem tudja hol van. meglepődve néz rám, meg hogy mit csinálok vele. néha már megijeszt azzal, ahogy "méreget"


2014. aug. 26. 21:11
 1/10 A kérdező kommentje:
3,5 h
2014. aug. 26. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fejlődik az idegrendszere, egyre több dolgot nézeget, lát meg!
2014. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hirtelen észrevesz olyan részleteket, amit addig nem.

Pl. a pancsolás tök természetes neki, mert születése óta csinálod. De egyszer csak a "fejéhez kap", hogy hoppá, mi is történik itt? :)

2014. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

akkor csak ennyiről lenne szó, hogy "más szemmel"lát?


néha azért engem is megijeszt...


vagy ilyenek még, hogy fejável jobbra fordulva néz hosszasan valamit, hirtelen átfordul balra, ott egy pillanat, utána megint jobbra hosszasan, et is sorozatban...nekem olyan érdekes...


amúgy más babák ismerik már a "villanykapcsolót"?

amikor le vagy fel kapcsolom, talán egy percig bámul nagyra nyílt szemekkel, azt hiszi ő lát rosszul...

2014. aug. 26. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
nekem az a félelmetes, ahogy ezekröl a természetes dolgokrol irsz. megrémiszt. jol vagy amugy?
2014. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

már nem azért, de hogy egy újszülött mindentől megijed még ok, de hogy 3 hónaposan triplán annyiszor, abból én mindenre gondoltam már, csak épp nem fejlődésre.


és ha rá bámulna hirtelen olyan döbbenten valaki, mint aki rémeket lát, szerintem te is megijednél egy csöppet

2014. aug. 26. 22:23
 7/10 A kérdező kommentje:
*rád
2014. aug. 26. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, a legkisebbik holnap lesz 4 honapos, teljesen természetes ez. ö is nagy kerek szemekkel néz, söt a szája is nyitva..majd mosolyogni kezd, egyszer csak sirni, megint mosolyog..néha összerezzen és csak néz..tök normális dolog.
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez total termeszetes, nyugalom.
2014. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak tanulgatja a világot meg a saját képességeit. Nem valószínű, hogy idedtségsorozat :) Valszeg csak rájött, hogy milyen mókás, hogy tud így sóhajtozni. Ugyanezen okból még vagy millió dolgot fog csinálni, ami elsőre tiszta buggyant dolognak tűnik, de hát nem úgy jöttünk mi se a világra, hogy mindent tudtunk. Amikor vmi megtetszik neki, akkor azt jó sokáig próbálgatja (pl. majd ne kapj szívbajt, amikor a fejét rázza ezerrel folyton). A méregetés is teljesen normális, ez is egy darabig még így lesz, tanulmányoz téged, mint a világának a legfontosabb részét. Nyújtsd ki rá a nyelvedet ilyenkor vagy más vicceset, és majd látod, ahogy ő is próbálgatja.
2014. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!