Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kialakulhat azért a koszmó...

Kialakulhat azért a koszmó mert néha alig tudjuk leöblíteni a sampont? Kinek mi vált be ellene?

Figyelt kérdés
Nehezen tudjuk csak megmosni 22hós lányom haját mert nem engedi..ezért alaposan nem tudjuk kiöblíteni.Szinte mindíg van koszmó a fején.Nektek mi vált be ellene?Köszi
2014. aug. 27. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kisfejezettem sampon ra! De ha nem oblititek le rendesen akkor a problema orokosen megmarad! Le KELL obliteni rendesen. HA 2-3 ember kell hozza akkor is!
2014. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Vágjátok egészen rövidre a haját. Úgy könnyebb mosni.
2014. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Lánynak nem vágom rövidre a haját ilyenért.
2014. aug. 29. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor megmarad. Örökre. Ennyi.

Hogy lehet ennyire ...... valaki, hogy tudja a probléma okát és mégsem tesz ellene, hanem generál egy másik problémát.

Ha levágnád a haját könnyebb lenne megmosni, ő is megszokná, mert fele annyi ideig tartana az egész hajmosási procedúra.

A haja meg újra kinőne.

Pontozz le. le...rom!

2014. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem ilyen hangnemben kellett volna írnod, kedves 4-es válaszoló.

De tulajdonképen igaza van.

Koszmós és nem tűri a hajmosást a lányod. Hiába szép hosszú a lányod haja, ha nem lehet rendesen megmozni, nem lehet kiöblíteni, és minden hajmosás egy harc. Mit ér a hosszú haj, ha nem egészséges? A hajat ki kell öblíteni alaposan.

A rövid haj nem azt jelneti, hogy teljesen borotváld le, de egy szép kis bubi frizurával jobban boldogulnátok. A haj meg úgyis gyorsan nő.

(nekem 2 évesen alig volt mág pár szál hajam, aztán hamar göndör sörényem lett. Ilyen korban még nem ciki, ha egy kislánynak nem derékig érő haja van)

2014. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elnézést!

Igazad van!

2014. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem szoktam pontozni én nem versenyezni akarok! Még 10centi sincs a haja meg vékony szálú ráadásúl!Akkor mindem második kislány rövid hajú lenne mert van koszmója?Én nem hinném. Sokan még a tetű miatt sem vágatják le,nemám a koszmó miatt!Amúgy mossuk babé samponnal és már sokkal kevesebb van.Na kérdem én akkor ezért vágattam
2014. szept. 2. 17:45
 8/8 A kérdező kommentje:
volna le neki rövidre kedves 4-es? Köszi a válaszokat!
2014. szept. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!