Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok etetés ügyben?!

Figyelt kérdés
4 hónapos tápszeres babám 2 óránként nekiáll üvölteni. Csak és kizárólag akkor nyugszik meg, ha megetetem. 120 ml-t kap. Este még durvább, most pl. 9-kor evett, de most 10-kor megint kellett adjak neki. És ezzel aludt el. Komolyan már félek, hogy halálra etetem. Próbáltam már adni vizet, teát, de amikor rájön, hogy nem tápszer akkor abbahagyja az ivást és üvölt tovább. Lehet, hogy gyenge neki a tápszer? Milumil Pepti 0+. Próbáltam már emelni az adagot, de egyszerűen nem bír 120-nál többet meginni egyszerre. Sőt, még ebből is hagy egy-két kortyot. Tegnap meg ma már nagyon durva a helyzet, nappal már nem is aludt csak kétszer fél órát. Mi lehet a baj?
2014. aug. 27. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A súlya alapján számold ki, hogy mennyit kellene ennie. 150 ml/kg. Ezt oszd el az étkezések számával. Egy 4 hónapos babának kb.150 ml/evés elég szokott lenni, és próbáld meg kitolni az időt, ebben a korban már a 3 órát ki kellene bírnia. Az is lehet, hogy a 2 óránkénti evés megterheli a pociját azért sír.
2014. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. A nutriton nagyon sokat segített!
2014. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!