Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok átaludja...

5 hónapos babátok átaludja már az éjszakát ébredés nélkül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem aludta át, es sajnos most 26 hónaposan sem.
2014. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 14 hónaposom sem alussza át.
2014. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Néha előfordult már, de rendszer nem lett belőle. Volt gy időszak,h csak 1szer kelt, újabban azonban visszatért a 2szeri ébredésre. Szintén 5 hónapos
2014. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislányom a héten lesz 5 hónapos. 6 hetes krától aludt 9-től hajnali 5-ig, néhány héttel később pedig 9-től reggel 8-ig, ez így van azóta is. Éjjel előfordul, h felriad, de ilyenkor csak be kell dugnom a cumit a szájába, kb mire benne van, már vissza is szenderült, ne igazi felébredés. Eygszer volt olyan, h felsírt vagy 10-szer, mire én barom hajnali 4-kor végre rájöttem, hogy fázik. Még várom, h mi lesz ajd ha jönnek a fogak...
2014. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, átalussza az éjszakákat 8 hetes kora óta (egyébként most júniusban múlt 2 éves már).
2014. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is átalussza az éjszakát, két és fél hónapos kora óta. Este 8-tól alszik reggel 6-ig, eszik, aztán még visszaalszik fél-egy órára.
2014. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1gyermekem 3hós, 2. 4hetes, 3. 5hetes korától aludta át az éjszakát este 8-reggel 6ig kb. Pár hét elteltevel pedig reggel 8ig aludtak, a nagy néha egy-egy hidegfrontnál megébredt, de a két kicsi nyekkenés nélkül aludt. MIndig jó alvókája volt mind a háromnak. :)
2014. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kisfiam 5 honapos es meg soha nem aludta at az ejszakat, szerintem nem is fogja egyhamar. Ketszer-haromszor felebred es szopizik.
2014. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisfiunk 09.09-én lesz 7 hónapos, és kb. 4 hónapos kora óra átalussza az éjszakát.

Előtte 2-3 óra körül felébredt cicizni, de rájöttünk, hogy csak megszkásból, mert éhes nem volt.

Meg kellett tanítani, hogy egyedül aludjon el és sikerült.

Ajánlom az "Aludj jól gyermekem" c. könyvet. Tudom, hogy vannak olyan babák, akiknél nem vált be ez sem, de nekünk igen. Ez volt kb. 3-ik könyv :)

2014. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!