Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen a 20 hónaposom az...

Miért ilyen a 20 hónaposom az emberekkel? Nektek csinált ilyet? Meg fog változni? Elvagyok keseredve, h vmit elrontottam.

Figyelt kérdés
Most pl.elmentünk dédihez és meglátta őket nagyon sírt,kapaszkodott,visítottt.Le se tudtam tenni,m mihelyst megmozdultam mégjobban kapaszkodott.Ma nénjémnél voltunk ugyanez a helyzet volt.Boltba is járunk,ott babakocsival voltunk mindenkinem integet meg mosolyog,de ha vki közelebb mennek hozzá elkezd visítani és el akar "menekülni" meg azt akarja,h vegyük ki.De ha megint messzebb mennek akkor mosolyog,puszit küld,integet!Miért van ez,fog változni?
2014. aug. 28. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt ilyen korszaka, sőt a keresztgyerekeimnek is, és az összes barátunk gyerekének is.. :) Nyugi, normális dolog.. :)
2014. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt ilyen korszaka.
2014. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 23 hónapos lesz,neki is volt ilyen időszaka.Most is el van az emberekkel addig,amíg nem akarnak hozzáérni.Ha tisztes távból hozzászólnak,akkor aranyos és kedves,ha hozzá is érnek ,akkor vagy visít vagy pedig levegőnek nézi aki kedveskedne vele.Szóval az se jobb .

Majd kinövi egyébként ,ne aggódj :)

2014. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! :) Kicsit megnyugodtam :)
2014. aug. 29. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!