Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 évesen teherbe estem az...

Izaa01 kérdése:

17 évesen teherbe estem az édesanyukám nem él így neki nem tudom elmondani a nevelőanyám és az édesapám nagyon ideges lenne kb a 3. hétben járok de nem szeretném elvetetni a kicsit mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 16:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%

# 18/20


Jó akkor a fiatalkorút viszi haza a rendőrség mintha nem úgyan az lenne.

2014. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

Jelenlegi szabályozás szerint a korlátozottan cselekvőképes kiskorú (azaz 14 és 18 év között) szülői felügyeleti joga szünetel, amennyiben a 16. életévét betöltötte maga gondozhatja, nevelheti a gyermeket. (ezt csak a pontosság kedvéért.)

Ami a kérdést illeti, üljetek le a pároddal, számoljátok ki milyen bevételeitek vannak, milyen kiadások várhatók, stb. A semmire ne akarj gyereket szülni, sőt számolj azzal is mi lesz, ha a párod elhagy, akkor egyedül családi pótlékból meg gyesből, hogy akarsz megélni?

Manapság már egyébként igen kicsi a kockázat arra nézve, hogy abortuszt követően ne lehetne gyereked, de jelenleg a kérdésedből és a kommentjeidből is kitűnik, hogy nem igazán vagy alkalmas még az anyaságra.

2014. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
2 kisebb testvérem van és szinte egész nyáron én vigyáztam rájuk reggeltöl estig.egyébként óvónőnek készülök. tudok bánni a gyerekekkel csak nagyon megijedtem hiszen tudom hogy reagálnának a szüleim és nem akarom őket elveszíteni . attól nem félek hogy a párom elhagy :) ezt már átbeszéltük ...
2014. aug. 29. 19:19
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

"egyébként óvónőnek készülök. tudok bánni a gyerekekkel"


- Csak a fogamzásgátlással állsz hadilábon...

2014. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%
Csak nekem sántít,hogy 3 hetes terhesen honnan veszi,hogy terhes,mikor majd csak 1 hét múlva kéne megjönnie a havijának?!
2014. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy az aktustól számolta és nem az utolsó menzitől.

De tényleg kérdező, pozitív teszted is van?

2014. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan hogy hány hetes lehetek de valóban elírtam kb 5-6hetes is lehet.van pozitiv tesztem szóval az már biztos hogy terhes vagyok . Egyébként meg fogamzásgátló mellett estem teherbe !!:)
2014. aug. 30. 11:39
 28/31 anonim ***** válasza:
89%
mint itt mindenki :D
2014. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

És rendesen szedted a fogamzásgátlót? Nem hagytál ki egy szemet sem? Nem szedtél antibiotikumot vagy valamilyen orvosságot is mellette, ami gyengítette a hatását? Volt hasmenés, hányás?

Nem kötekedésből kérdezem, csak azért az, aki rendesen szedi, azoknak azért elég kevés százalékánál sikerül be a baba.

2014. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Rendesen,rendszeresen szedtem ahogy elő volt írva nem hagytam ki soha és nem szedtem mellette semmilyen más gyógyszert.
2014. aug. 30. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!