Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom ha lazas az 1...

Honnan tudom ha lazas az 1 honapos gyerek? Homero nelkul!

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tarkójára teszed a szád, hátul a pici nyakára. Azonnal kiderül. A szád széle a legérzékenyebb a hőre. Később már elég lesz ha megérinted az ujjaddal. Azonnal tudni fogod.
2014. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Ha az érzeted alapján sokkal melegebb, akkor mérni kell a picit, akár alszik, akár fent van, popsiba. Neogranormonnal picit bekened a lázmérőt, felhúzod a lábacskáit, és úgy könnyen be fogod tudni tenni neki, fájdalom nélkül. Picit nyöszöröghet, mert megzavarod, de fájni nem fog neki.


Aztán később már annyira begyakorolt leszel, hogy akár éjjel is simán sötétben is megfogod tudni mérni úgy, hogy nem ébred fel.

2014. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugtalan a baba, csillapíthatatlan a sírása, nagyon kipirult a pofija, forró a keze is, és figyeld a tekintetet. Van egy bizonyos "lázas tekintet", tompán csillognak a szemek, nem élénk.

Később már pusztán a szemeiből meg fogod állapítani, ha lázas.

Miért nem hőmérőzöl? A doki azzal fog kezdeni, hogy mennyit mértél.

2014. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is féltem, hogy honnan fogom tudni, de hidd el, egy homlokra pusziból meg fogod erezni.
2014. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!