Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmós a 8hós babám feje,...

Koszmós a 8hós babám feje, pont ott ahol a legsűrűbb a haja. Van babé koszmó elleni sampon, de nem nagyon javul. Ti hogy használtátok, meddig hagytátok rajta? Vagy mi az ami segit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 11:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem szabad véresre vakarni a baba fejét!! Ilyet miért írsz?? Még hogy nem baj!!!
2010. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekünk az eltávolításhoz az elektromos fogkefe vált be vagy sima fogkefe, azzal nem is lehet véresre vakarni a fejét.
2010. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekük is az vált be, hogy beolajoztuk fürdetés előtt, és fürdés után körömkefével körkörösen masszíroztuk (keféltük) le a fejét.
2010. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Majd megirom a végeredményt.A véresre kaparást azthiszem inkább kihagynám.
2010. jan. 17. 16:28
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem azt írtam,hogy artériát vágtam,csak hogy itt-ott,ahogy lejött,egy-egy pici pöttyön vérzett.Ő is néha megkaparja az arcát,hát az ugyanolyan...akkor mit csináltok,kikötözitek a kezeit?

Kinézem belőletek....

Úristen,akkor menj vele kórházba,hátha ott levarázsolják róla!

2010. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tegnap lejött a koszmó 90%a. :-) idáig ott csináltam a hibát hogy szárazon kentem a fejére a sampont,meg hogy vattával vittem fel az olajat,de mivel hosszu a haja,igy csak a haj felszinére kentem.Tegnap az üvegből öntüttem a fejére az olajat,és utána fogkefével kicsit masziroztam(nem véresre :-)) Reméljük nem jön vissza,kösz mindenkinek.
2010. jan. 18. 08:51
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
Látom még mindig nem fogtad fel amit írtam...irtó csökött agyú lehetsz,mindegy.
2010. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Te meg irtó bunkó vagy...


A kérdezőnek: még 2 napig megismétled, és talán már vissza sem jön a koszmó.

2010. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%
De igazat kell adnom az illetőnek, mert nem írta, hogy kapard véresre. Ti tényleg analfabéták vagytok, lehet azért nem sikerült a sampon használati utasítását sem elolvasni és értelmezni. Ne törödj velük, nem lehet mindenki okos meg intelligens. A buták változatossá teszik a világot.
2010. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!