Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkésett mozgás és értelmi...

Megkésett mozgás és értelmi fejlődés?

Figyelt kérdés
Olyan anyukák történetére lennék kíváncsi, akiknek babája minden mozgást jóval később kezdett(mit mikor kb?)!! Az értelmi fejlődésben is le volt maradva ez miatt a gyerkőc?(olyanokra lennék kíváncsi, hogy mutogatott-e ha kellett neki valami, vagy könyvekben, milyen utasításokat értett meg,tapsolt-e, pápázott-e, beszéd stb..)Mikor mit kezdett el ezek közül? Behozta-e a lemaradást,ha igen akkor mikorra, ha nem mi maradt vissza ezek miatt???
2014. szept. 1. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,Te értettél valamit félre én a 3asnak írtam,nem kell így ki kelni magadból
2014. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
bocsi elküldte,szóval igen nem emeltem ki,hogy a 3as válaszolónak szánom a választ, a te kislányod szépen fejlődik,le is írtad,hogy jártatok szakemberhez is,hogy kúszott már stb. nekem az volt fura,hogy a 3as válaszolónak most lesz 1 éves a gyereke aki mindössze ül,és nem vitte sehova csak gondolkodott,hogy talán el kéne vinni
2014. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor én kérek elnézést,tényleg ne haragudj! De szerintem mindenki az én helyzetemben hasonlóan reagált volna rá!! Csak igen nem írtad,hogy másnak szól! Mivel én voltam a kérdező,így gondoltam a válaszok is nekem jönnek! Mégegysze elnézést akkor! Egyébként te szakmabeli vagy? Csak a valaszaidból gondolnám,hogy a témával kapcsolatban van valamiféle tapasztalatod!!
2014. szept. 1. 20:37
 14/17 A kérdező kommentje:
Most,hogy így megegyszer vissza olvastam a 2 választ,azt még hozzátenném :) az elsőt igen én értettem félre,de a 7-es hozzászólás gondolom az is a tied,azért az nem éppen mindig egyértelmű,hogy kinek is szól tulajdonképpen!és ezt most nem rosszból írtam!
2014. szept. 1. 20:50
 15/17 anonim ***** válasza:
A 7es nem én vagyok,
2014. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen értek hozzà, tanultam, én sem rosszból írtam csak értetlenül àlltam a dolog előtt
2014. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mi jól meg vagyunk késve,még azokhoz képest is akik leírták történetüket!!Remélem kislányom behozza mihamarabb a lemaradását,bár járás nem mostanában lesz nála úgy érzem! A sok torna és korházban töltött idő miatt elég félénk! Valakitől rögtön sír valakitől pedig nem is fél! Nem minden hova mer odanyúlni vagy megfogni valamit!!
2014. szept. 1. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!