Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá fél...

Hogyan szoktassam rá fél évesemet a hosszabb alvásra?

Figyelt kérdés
napi két háromszor 25 percet alszik és kipattan a szeme mit csináljak hogy hosszabbat aludjon?
2014. szept. 3. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A délutáni 25 percest hagyjátok el.
2014. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aztaaa...micsoda hasznos válasz az első....egy fél éves baba ilyen kevéske alvásából is vegyenek el egyet..no meg sztem ezt nemigazán lehet befolyásolni,ha álmos elalszik.


Kérdező!

Ne aggódj!Ez ebben a korban normális!Ilyenkor még fázisok vannak az alvásuk alatt!Az elején(20-30)perc,van a felületesebb,nem mély alvás és utánna van a mélyebb alvás!Sajnos a te Picikéd vmiért nem tud "átlépni" a mély alvás fázisába!Az okát kellene megkeresni:éhes,szomjas,zavarja valami zaj,melege van fázik,túl világos a szoba(az első fiamnál ez volt a baj,miután csutára leengedtem a redőnyt 2 óra hosszát édesdeden durmolt)

ha minden okot kizársz akkor esetleg megpróbálkozhatsz valamilyen homeós alvássegítő bogyóval pl a 2.-ik fiamnál a Sedatif Pc vált be,de ezt már csak akkor adtzam mikor a 20 perces alvás után is csak azt láttam,hogy brutál álmos,nyűgős még tehát egyértelműen nem bírta kialudni,kipihenni magát!

Az ő idegrendszerük és ezáltal az alvásuk most fejlődik,úgyis mondhatnám,hogy meg kell még neki hosszan jót aludni!

Pár napig kellett ezt a bogyót adni a picikémnek és utánna nagyon jókat aludt..még most pedig már 20 hós!


remélem tudtam segíteni!!

2014. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél évesen nekem is így nyomta a gyerek. szerencsére kinőtte. én nem tudtam volna alvást kihagyatni vele,vagy eltolni. ha álmos volt,akkor nyűgös is és csak üvöltött. félve tanácsolom,mert sokan ellenzik,de nekünk a borostyánlánc sokat javított az alvásán is. a 20 perces alvásokból 2,5 óra lett már az első nap! hogy véletlen-e vagy nem,azt nem tudom,de azóta sokkal jobban alszik!
2014. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Az én fiam is így aludt,napi 2-3 alvás 30 perc. 3 hete kezdett áttérni a napi 2 alvásra,ami 45 perces volt, 3 napja a napi 1 alvásra ami 1,5-2 óra.

Én anno kérdeztem a doktornőjétől,hogy ez nem baj e, hogy ennyit és ilyen keveset alszik. Azt mondta,hogyha a napi 1,5 óra meg van akkor elég, nem probléma. Azóta nem paráztam ezen. Mikor aludt akkor főztem,magammal tőrődtem. Mikor ébren volt vele foglalkoztam.

10 hós baba anyukája

2014. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves 2.válaszoló! a sedatif pc böl lefekvés elött egy golyó?
2014. szept. 3. 15:14
 6/8 A kérdező kommentje:
borostyánkölánctól nem tud mefulladni éjjel?kicsit félek!
2014. szept. 3. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem van otthon szopogatós tabletaa sedatif pc-böl van külön csecsemöknek vagy ezt kell feloldani és beadni neki?
2014. szept. 3. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Sedatif pc-ből csak egy fajta van,úgyhogy adhatod azt neki is ami neked van!

Az elején úgy kell,hogy reggel egy este egy!

Old fel egy kortynyi vízben és fecskendővel add a szájába reggel mikor felkel és este mielőtt elalszik!Csak arra figyelj homeós cuccoknál előtte-utánna fél-fél órával nem ehet nem ihat semmit mert különben nem hat!

Ha javul az alvása és jó ideig így is marad akkor a reggelit elhagyhatod!!

2014. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!