Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamérleget érdemes venni?...

Babamérleget érdemes venni? Ti használtátok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi béreltünk, de csak két hónapig.
2014. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönöztünk, mert mindenki a gyerek súlyát kérdezgette folyton és már untam. Érdemesebb használtat venni.
2014. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Volt. Arra volt jó,hogy szét idegesítsem magam,hogy nem elég a tejem. Jóevő volt a kisfiam,sokat lógott a cicin,4 naposan 110 ml-t evett a kórházban. Talán 2 hetes lehetett,amikor "csak" 60 ml-t evett egy evés alkalmával,én egyből bőgni kezdtem,hogy elfogy a tejem :-)))) annyira gáz így utólag :-D egyébként az első 1-2 hónapban lehet hasznos,ha nem méred minden etetés után!,csak mondjuk hetente.
2014. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kb.1 hónapos volt a kisfiam amikor vettem mérleget,mert tul aggódtam magam,hogy nem elég a tej.Akkor pár hétig mértem,hogy mennyit eszik,bár ö soha nem ette meg az "elöirt" mennyiséget,mindig kevesebbet evett. Utólag vissza gondolva tényleg csak arra "jó" hogy paráztassa az anyukát. Mostmár csak heti 1x mérem.
2014. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem már a kórházban az agyamra ment a mérlegezés... Én tudtam hogy nincs tejem, a gyerek nem evett semmit mégis mérnem kellett. Amikor kapott tápszert akkor meg láttam hogy mennyit eszik, kár volt mérni.

Ha valaki szoptat akkor is érzi hogy evett-e eleget a baba vagy nem evett semmit, a mérlegezés csak az agyára megy az embernek.

Hozzánk a védőnő az elején hetente jött és hozott mérleget, méregette a gyerekünket aki szépen fejlődött.

Én nem is akartam venni mérleget és a kórház után meg is bizonyosodtam arról hogy tényleg csak arra jó hogy felidegesítse az embert.

2014. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én hetente mérem, de nem babamérlegen, hanem ráállok a digitális mérlegünkre, utána ráállok a pucér pucokkal és már meg is van a súlya :)
2014. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!