Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is zavar ha a rokonság...

Titeket is zavar ha a rokonság szájon puszilgatja a gyereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet csak én kombinálom túl, de egyre jobban idegesít, hogy anyós, meg nehány rokon állandóan szájon puszilgatja, de sorozatban a két éves fiam... Nálunk ez nem divat, mi sem pusziljuk szájon. Félre értés ne essék, semmi bajom azokkal akik a SAJÁT gyermeküknek a szájára adnak puszit, de hogy a fél rokonság????? És hiába jártatom a szám, anyósnak egyik fülén be, másikon ki...

2014. szept. 5. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
Mielott megszuletett a fiam eleg beteges dolognak gondoltam ezt a szajrapuszi dolgot.most fel eves de en neha oda adok puszit..meg persze mindenhova hiszem imadom:-):-):-):-)viszobt van egy bnom na o szo szerint csokolozni akar vele..es olyan viccesnek talalja h mikor odateszi a szajat a gyerek dugja ki a nyelvet...en kivagyok tole.mar tobbszor raszoltam.most legutobb osszeszedett egy jo kis megfazast a csajra fogtam(es lehet h ugyis volt).es mondtam h nincs tobb ilyen......probald meg nem engedni.vagy mar nagyobbacska a fiad nem lehet megbeszelbi vele h ne engedje?vagy az csak rontana a helyzeten?
2014. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mint írtam értetlen, nem ért se a szép szóból, se a durvabol, azt is írtam hogy nem érdekel a harag mert nem vagyunk jóban. Sarkon nem tudok fordulni, mert o jön hozzánk szerencsére csak havonta egyszer. MINDEN alkalommal elmondom, hogy nem kell szájon puszilgatni, a következő találkozóig elfelejti. A joghurtot természetesen hozza mindig, mosolygok, elmondom, hogy nem ehet, és minden alkalommal megkérdezi hogy hogyhogy? Na ilyen agyatlan nővel értsen valaki szót!

Az allergia tünetei: hasmenés, száraz bőr, hasfájás, órákon át tartó sírás éjjel-nappal. Köszönöm a válaszokat, biztos erelyesebbnek kell lennem és talán célba ér az üzenet :-), nem az én stílusom, de megpróbálom!

2014. szept. 5. 19:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az, hogy amikor bejelentkezne a következő találkozóra, szépen közlöd vele, "mivel anyuka nem képes megérteni azt a két apró kérést, amit már sorozatban elmagyaráztam , ezért nem látjuk szívesen amíg el nem fogadja a mi nevelési elveinket" és ennyi. Remélhetőleg elgondolkozik rajta és legközelebb már ezzel nem lesz gond, probléma megoldva. Ha meg megharagszik és ezért nem jön többet/egy darabig, akkor szintén csak te jársz jól és a probléma megint megoldva.
2014. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnevelem a mamát :-). A lepontozó nem én voltam!!!
2014. szept. 9. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!