Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikítva, visítva sír, hisztizi...

Sikítva, visítva sír, hisztizik, de miért, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Amúgy is hisztis, de nem ennyire. Sikít, visít, dobálja magát. Amúgy nem igazán akar enni, inkább csak rágcsál.

Arra gondoltam, talán a foga. Ti mit gondolnátok?

Nem lázas.

11 hónapos.


2014. szept. 5. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a foga, nyúlj be a szájába, ha valóban a foga, érezni fogod. Ha nem, akkor lehet, hogy lelki oka van. Nálam ha ilyen korszak volt a lányomnál, mindig végiggondoltam, hogy mi történt az elmúlt napokban, esetleg mi változott mostanában az életében? (apuka elutazik, felborult napirend, bármi szokatlan) Ha ilyesmiről van szó és megvan az ok, könnyebb megnyugtatni.
2014. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasféjás, fejfájás, fog, igazából bármi lehet sajnos. Esetleg egykis kamillateát itass vele, az gyulladáscsökkentő.
2014. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üdv, sorstars! Az en fiam is ezt csinálja, o is 11 honapos.
2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, most jött rá az önálló akaratnyilvánítás egyik lehetséges megoldására. Mondhatjuk úgy, hogy a korral járó természetes jelenség, DE azért nem kell ráhagyni, nem kell ugrani, hanem a hisztit következetesen a saját elveid szerint kezelni. Nekünk is így volt, remegve is hívtam fel a védőnénit, aki mondta, hogy ez a korral jár. Vannak könnyebb napok, vannak picit nehezebbek, mikor hogy. Természetesen, ehhez hozzá jön még ezer más "apróság" is, mint például, hogy fogzik, ettől néha még inkább nyűgös. Fontos, hogy próbálj nyugis maradni (néha nem fog menni, és olykor megfontolod, hogy a teljes hajkoronádat csomókban kitépd), de sokat segít, hogyha következetes vagy, a hisztinek nem engedsz, és akkor idővel csökken valamelyest a hisztik száma. Egyébként, nálunk működött még a "földhöz verem magam" jelenség is, természetes sikítva, üvöltve, könnyezve, akkor 11 hónapos kislányunk főszereplésével. Kitartás! :)
2014. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bekentem Dentinoxszal az ínyét, kicsit nyugodtabb.
2014. szept. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!