Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki vett/bérelt mérleget...

Mindenki vett/bérelt mérleget az első hónapra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi bereltünk négy hónapra, de három hónap után már nem volt rá szükség. Pár ezer forintot megért, venni nem láttam értelmét. Nekünk sokat segített, és én szerettem biztosra menni, amíg nem rázódtam bele a szoptatásba.
2014. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is béreltem, jól is jött mert úgy jöttünk ki a kórházból hogy alig volt tejem. igy tudtuk ellenőrizni hogy mennyit eszik és mennyi pótlásra van szuksege.
2014. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi béreltünk de feleslegesnek tartom mert mindig csak idegeskedtem h jaj moat kevesebbet evett jaaj mkst többet jaan elég volt e neki stb... ugyh mi nem is méregettük. Én mindig addig etettem ameddig kért, mkndjuk a lànyom ha már nem volt éhes akkor be se tudtam rakni a szájába a cicit, cumisüveget, ahogy jól lakott nem fogadta el tovább így nem is tudtam túletetni. Most 7 hónapos és mai napig nem hajlandó kinyitni a száját ha nem kéri már amit adok v ha jól lakott.
2014. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Közel a védőnő, hozzá vittem mérni havonta (az elején lehet, hogy többször is voltunk, nem nagyon emlékszem már). Tejem volt bőven, a fiam evett rendesen, a ruháin láttam, hogy nő. Így nem lett volna értelme. :)
2014. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen havi 2500Ft egyáltalán nem volt sok érte,szerintem aki szoptat annak kell.
2014. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1.gyereknél kaptam mérleget. az ővületbe ergettem magam vele! szopi előtt, után méregettem, meg minden fürésnél.... ha úgy látszott, keveset evett, akkor forszíroztam tovább a szopit... őrület volt, pedig elég jó evő volt, szépen hízott.


2., 3.-nál csak a védőnőnél mértem havonta 1x, bőve elég volt, sokkal nyugodtabb voltam, nem paráztam túl a szopikat.

2014. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én béreltem az első pár hónapra. Következő gyerekemnél nem fogok.
2014. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!