Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "cseszegetnek", hogy...

Miért "cseszegetnek", hogy milyen pici a babám?

Figyelt kérdés

11 hónapos. Teljesen normális súlya van a doki szerint is és az összes kalkulátor szerint is.

De még is megkérdőjelezik egyesek a babám egészségi állapotát.

Marha idegesítő!!!


8200gramm és 74cm


2014. szept. 7. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne is figyelj oda! :)
2014. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Engem meg folyton azzal idegesítenek, hogy milyen nagy. 12kgés 76 cm.Én is tudom,hogy nagy a súlya nem kell még mindenkinek megerősíteni.

Ne foglalkozz velük. Teljesen normális a mérete.

2014. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tudom, csak amikor ugyanaz az ember szajkózza, nehéz visszafogni magam....

Miért nem lehet megérteni, hogy valakinek 11 hós babája 12kg (ami normális) és mint nekem, 8,200 gramm ami szintúgy normalis....hihetetlenek... Persze nem dühöngök rajta, de tudom hogy azert mondja pár ember (anyuka), hogy érezzem rosszul magamat mert nekem nem 100kg feletti.

2014. szept. 7. 12:16
 4/18 A kérdező kommentje:
10*
2014. szept. 7. 12:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom, hogy az én 11 hónapos kislányom súlya 7850 gramm, a centit nem tudom, de még 68-as ruhákat hord. Nincs semmi baja, mindent eszik csak egyszerűen ilyen alkat. Ne foglalkozz velük, minden baba más. :)
2014. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

engem meg olyannal cseszegetnek, h el van hízva, mert tokás

hiába mondom, hogy nem feltűnő, hogy egy cscsemőnek még egyben van a feje a törzzsel, nincs nyakuk és ezért alakul ez ki?

de hát akkor is dagi.

mert hurkás a combja.

agyamra mennek, holott a többi ilyen időshöz képest alultápláltnak minősül.

2014. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallgatom még most is, már megkérdeztem a dokit is, de azt mondja,hogy teljesen normális ez a súly,magasság, semmi baja. Most 3 éves 10,5iló.
2014. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónaposan 8700 gramm és 79 cm volt. Ma már három éves, 15 kg és 104 cm. Nagyon magas, vékony csaj. Mindenki cseszeget, hogy milyen sovány, de nem foglalkozok már vele. Egészséges és ez a lényeg. Minden gyerek más, ne foglalkozz senkivel. Mindenkinek azt mondom, aki beszól mert vékony, hogy Ő nem sovány hanem csinos :)
2014. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szuper...még kövéreznek is...!!

Egyszerűen, hogy felnőtt emberek nem képesek felfogni ezeket a dolgokat..

Minden babának más a csontozata/testfelépítése. Mi tisztában vagyunk vele, engem csak a megjegyzések idegesítenek. Teljesen normálisan néz ki, fejlődésben is rendben van. Igaz nem hiper baba, még nem indult el, de ez van. Igen....ezért is kaptam okos tanácsokat...hogy még nem jár??? Könyörgöm...11 hós.....azthiszem poár embert kizárok a környezetemből..

2014. szept. 7. 14:07
 10/18 anonim ***** válasza:
6os, azért az nem igaz,hogy a babáknak egyben van a fejük a törzsükkel! ezt hol olvastad? Fiam 3900gramm volt, jó húsban volt,daginak nem mondanám mert 57cm volt,neki hintőporozni kellett a nyakát,mert különben befülledt. Kislányom vékony volt,neki szóba sem jött a hintőpor,mert nem tudott mi befülledni,nem volt tokája.
2014. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!