Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "cseszegetnek", hogy...

Miért "cseszegetnek", hogy milyen pici a babám?

Figyelt kérdés

11 hónapos. Teljesen normális súlya van a doki szerint is és az összes kalkulátor szerint is.

De még is megkérdőjelezik egyesek a babám egészségi állapotát.

Marha idegesítő!!!


8200gramm és 74cm


2014. szept. 7. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

utolsó nem olvastam, látom


[link]


[link]


[link]

2014. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
és ők sem dagi, meg elhízott babák, de én ezt kapom!
2014. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én már rájöttem, hogy semmi sem jó. Ha vékonyka akkor az a baj, ha ducibb akkor az, ha átlagos, akkor pedig az.

Engem is felhúztak már nagyon sokszor a kislányom méreteivel. 11 hónapos Ő is, 7800 gramm és 68 centi. Hányszor de hányszor megkaptam, hogy milyen picike, milyen vékonyka, milyen kis elesettnek látszik. Aztán amikor mondtam, hogy Ő korababa volt, akkor jött, hogy "Úristen, nem tudtam, ahhoz képest milyen nagy, milyen sokat fejlődött, milyen szép, ...."

Ne foglalkozzál senkivel!!!

2014. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
7es vagyok, kíváncsi lennék,hogy mi rosszat írtam ami miatt le lettem pontozva!
2014. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A mi babànk 11hónapos 71cm és 7kg. Boldog, kiegyensúlyozott baba. Rengeteget mozog egész nap megsem àll. Mindent megeszik, Amit csak kèszìtek neki, jò ètvágya van. Mègis nagyon nagyon nehezen akar hízni. Testsúlya miatt èn is sokat aggòdtam. Most eljutottam màr arra a pontra, h ez van..ö ilyen..
2014. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem is "kicsi" volt a babám ráadásul fiu. Ő 10hósan volt 8kg, egy évesen 8,5kg és 76cm. (bár inkább átlagos szerintem :D)

Ismerősöm kislánya nemrég lett 1éves és 7,5kg.

Én is megjegyzem, ha találkozunk, hogy milyen édes kis pöttöm csajszika, mert tényleg az, de nem sértésnek vagy csesztetésnek szánom, és persze nem is olyan hangsúllyal mondom.

Fiam angol csoportjában is van egy kislány, aki 3éves státuszon 10,1kg és 86cm volt. :)))

2014. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

:)) Legalább tudom, hogy másnak is van "ekkora" babája.

Hát, nekem kicsit egy lánytól úgy jön le, hogy piszkálás. Sokszor tesz megjegyzést, ami igazán negatívként jön le. De mindegyis, hiszen tudom, hogy egészséges.

2014. szept. 8. 11:38
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hónaposan 72 centi volt. Nekem is folymatosan lekicsizték:( Nem értem miért nem lehet felfogni h minden baba máshogy fejlődik. Pl. lehet h kisebb de volt már 12 foga:) Most akkor én meg szóljam le akinek csak 4-5 foga van ennyi idősen? Vagy még sosem volt beteg. Most akkor én is leszólhattam volna mindenkit h nem jó a gyerekük immunrendszere... Mégsem teszem, mert tisztában vagyok vele h ahány gyerek annyiféle fejlődés van.

Itt gyakorin is volt egyszer kérdés, h mennyi idős baba hord 74-es ruhákat, én meg válaszoltam,h az enyém 1 évesen, erre meg jöttek olyan lekezelő, kioktató kommentelők,h tuti törpe stb..... Még ki is röhögtek.

Ne foglalkozz velük, lényeg h szépen fejlődik.

2014. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!