Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytátok a babátokat a...

Hagytátok a babátokat a hordozóban aludni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon jókat alszik a hordozóban. Ma egész nap altatom és mire lerakom a kiságyba, felkel. Beleraktam a hordozóba és már alszik 2 órája. Imád benne lenni. Persze nem ebben altatom, de furcsa, hogy ebben tud aludni. Csak itt motoszkál a fejemben a kisördög, hogy ez nem egészséges. Azért próbáltam meg, hogy ebbe raktam, mert észrevettem, hogy kocsikázás után és séta után is olyan jókat alszik benne. De most meg lelkiismeret furdalásom van, hogy abban alszik.

2014. szept. 9. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán kétszer aludt benne 1-1 órát a fiam. Nem hagynám, mert ugyan egy-egy alkalomtól nem lesz baja, de ha hozzászokik és csak abban lesz hajlandó aludni, az már nem lesz egészséges. Inkább pihenőszék, ami vízszintesbe dönthető, ha már az ágy nem megy.
2014. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tesz jót a gerincének ha sokat van hordozóban.
2014. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon sokat utazunk újszülött kora óta és általában végig alszik a kocsiban.

kb. 2 órát hetente kétszer és fél órákat gyakrabban.

Addig benne is hagyom, ha elalszik, ameddig fel nem ébred, mert sírt, ha felébresztem. Mondjuk ő nagyon jókat alszik hordozón kívül is, de csak hason. Hanyadt felriad állandóan.

2014. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbàld pihenőszékben meg az ici picig hasonlo, hordozó tényleg nem egészséges.
2014. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A pihenőszékben nem alszik el. :(
2014. szept. 9. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Ha még nem "nagy", próbáld meg kemény szivacs matracon, hason altatni, ne kézben.


hanyadt letesz - kezét leszorít mellé - átfordít hasra - cumi - fenékütögetés


Az enyém utált hason lenni, csak ezzel a rituáléval tudtam átszoktatni és most meg már ha álmos, rúgja magát, ha fordítom át és altatás nélkül magától elalszik. Hátha segítene.

2014. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem altattam hordozóban
2014. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak hordozoban aludt el a fiam. Utolag mar banom, mert szepen raszokott... egesz nap ment az orditas, csak abban volt hajlando aludni 30-40perceket. Ami erdekes, h nem ringatni kellett, hanem huzigatni a szonyegen. Na ebbol 9 honapos korara eleg volt es leszoktattuk rola :)
2014. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!