Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyalkas szeklet es eros...

Nyalkas szeklet es eros reflux valakinel?

Figyelt kérdés

2 kulombozo kerdesem lenne. 3 hos babamnak sokszor tiszta nyalka az egesz szeklete.vettek mintat semmit nem mutat. 9 napja neocate tapszert kap.mi a fenetol lehet? Gasztros dokink se tudja.

Masik kerdesm van e valakinel nagyon eros vagy csendes reflux? Ami fajdalmat is okoz es visit a baba minden etkezes utan.nem kene erre gyogyszer? Mar annyiszor mondtam a dokinak hogy eves utan osszegornyed es visit.es senki mem tesz velunk semmit.valami otlet?


2014. szept. 9. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyálkás széklet nálun is van, állítólag amíg a baba jól hízik nem kell vele foglalkozni.

Refluxos a kislányom is, bár változó, van amikor durva, van amikor nem.

Gastrotuss-t lehet recept nélkül venni, kaja után beadod, elvileg segít rajta.

2014. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha összegörnyed nem inkább a hasa fáj? Javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom a refluxnàl inkább hátrafeszítik magukat.
2014. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nyálkás széklet nálunk a kislányomnál akkor volt, mikor nagyon nyáladzott, mert jött a foga. Nekem azt mondta a védőnő, hogy sok nyálat nyel, és föllazítja az amúgy is laza anyatejes székletét a sok nyál, és azért nyálkás neki. Ő is 3 hónapos volt akkor. Sajnos a refluxhoz nem tudok hozzászólni, hál istennek nálunk ez nem volt probléma.
2014. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

O is iszonyatosan nyaladzik de mar 4hetes kora ota ugyhogy a fogzas kilove.neha az egesz szeklet nyalka cafat az egesz apro mintha magvak lennenek benne ugy nez ki.doki szerint nemjo az emesztese.de akkor miert nemtesz semmit.nem is hizik mar 3 hete semmit.

Eves utan eloszor osszegornyed majd ha bufizett elkezdi a hidazast.

Gastrotust epp ma kezdtuk el de nemtudom mennyit adjak.keveset eszik kb 60 miliket na most arra 3 ml szirupot mikor mar amugyis tele van,sokallom.

Valami komolyabb gyogyszer refluxra? Hallottam pl costi,motilium domperidon.ezeket mi miert nem kapjuk.

Egesz nap rossz kedvu,sir,nyugtalan,majd ki ugrik a kezembol.

2014. szept. 9. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor sürgősen keress másik dokit, ezt meg küldd el melegebb éghajlatra.

Ne hagyd szenvedni azt a picit. Biztos van másik gyerekorvos is a környéken. Vagy vidd el komolyabb kivizsgálásra egy kórházba.

2014. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom merre laksz, szerintem menj el a heim pálba a sürgősségin az ilyen piciket befektetik (az én fiamat is befektették, te is vele lehetsz, ott is alhatsz vele egy ágyon) és ott rendesen kivizsgálják. 3-4 napig tartanak bent.
2014. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint nem közös ágyban, hanem ő egy rácsos ágyon, te meg mellette egy felnőtt ágyon.
2014. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!