Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire változó hogy...

Tényleg ennyire változó hogy egy gyerek hogy áll hozzá, mikor elöször kell bölcsibe mennie?

Figyelt kérdés
másfél éves korában 100 % hogy vissza kell mennem dolgozni,különben nem tudom eltartani.Most még csak fél éves,de rettegek a gondolattól,hogy orditja majd utánam hogy anya,anya.Szerintem akkor nem is fogom tudni otthagyni.Hogy csináljam hogy ne szenvedjük meg mind a ketten?van aki azt mondja hogy egyáltalán nem volt sirás-ez ennyire gyerekfüggö??olyanok válaszát várom akik tapasztalatból tudnak esetleg tippeket adni,hogy csináljam.köszönöm!
2014. szept. 10. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Kisfiam bárkivel elmegy ha kell, bárkire rábízhatom 17 hónaposan mert egész pici kora óta megszokta hogy pl anyuéknál sokat van. Én soha nem csináltam problémát abból hogy ott kell hagynom a férjemre vagy anyuékra, a gyerek sem érezte rajtam a bizonytalanságot.

Próbáld úgy nevelni hogy másokkal is jól el legyen, nem arra gondolok hogy passzold le akárkinek, vagy mindenkinek, csak járjatok családhoz, közösségbe stb... hogy szokja az idegen környezetet is. Talán így könnyebb lesz majd a bölcsi is.

Ha most kellene kisfiamat bölcsibe vinnem, fel sem tűnne neki hogy eltűntem onnan... :)

2014. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!