Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23 hónap korkülönbség esetén...

23 hónap korkülönbség esetén vennél testvérfellépőt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én testvér babakocsit vennék.
2014. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyan pont 2 ev van, de nincs se testverfellepo, se testverbabakocsi. A testverfellepon gondolkodtam, mert kezdetekben nagyon hegyes-dombos kornyeken laktunk, nekem is faraszto volt pl nagy hassal maszkalni. De vegul nem volt ra szukseg, talan 1-2 alkalom volt, amikor jol jott volna, de akkor sem lett gond, hogy nem volt. A nagy szivesen gyalogol, motorozik es most mar futobiciklizik. En attol tartottam, hogy inkabb lelkileg fogja a nagy nehezen viselni, hogy a kicsit tolom a babakocsiban (raadasul az oveben, bar mozesben), neki meg kutyagolnia kell, de egyetlen egyszet sem panaszkodott emiatt.

Pedig dult a testvetfeltekenyseg minden vackon ( es dul meg most is, 8 honapos lesz a kicsi).

2014. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 gyerek van, 22-23 hó különbséggel.

Amikor a 2. született, az 1.nek elég volt a testvérfellépő, de alig használta azt is, szépen jött a lábán, igaz, itt közel van hozzánk minden: posta, piac, közért, stb.

Amikor a 3. született, a 2. egy lépést sem volt hajlandó tenni és még a fellépőre sem volt hajlandó felállni és addig addig, amíg vettem egy testvérkocsit, mikor a 3. volt kb 1 hónapos (tehát egy hónapig szenvedtem, hátha a 2. hajlandó végre közlekedni és muszáj volt mert az 1. ovis volt)

Szóval megvettem a tesókocsit és nagy boldogság lett, még 7 hónapig használtuk :) :)

Tehát gyerekfüggő, döntsd el, nézd meg, mit bír a gyereked, tud-e sétálni tempósan, normálisan, nem kóricál-e el össze-vissza, mennyire messze vannak tőletek a "sétálnivalók"...

Most 2 éves a 3. gyerekem, ha most születne 4. gyerekem (de nem fog), akkor most is kéne tesókocsi, mert ez a gyerekem se sétál oda ahova kéne, hanem oda megy, ahova az ő kedve szottyan....

Használtan vettem fillérekért a tesókocsit és ugyanannyiért adtam tovább.

2014. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk 22 hónap különbség volt. örülök, hogy nem vettem semmi extrát.

annyit tettünk, hogy a babakocsi aljában volt egy deszka (egy széttörött szék ülőkéje), azt épp rá tudtam tenni a mózesre, ode felülhetett a lányom, ha elfáradt. amúgy futóbiciklin jött mellettünk. hosszú sétákat tettünk.

2014. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!