Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este mikor rakjátok le aludni...

Este mikor rakjátok le aludni a babátokat? Honnan látjátok hogy mikor jön el az idö mikor tényleg fáradt és aludni is akar?

Figyelt kérdés
Számomra ez egy örök rejtély marad.Este fürdés után már nagyon dörzsöli a szemét.Idáig ha babakocsiba beraktam nagy nehezen elaludt,Mostmár nem jó üvolt kirúgja magát.Akkor megpróbálom kézben ringatni ott is üvölt.Hordozom de üvölt a fáradtságtól.Bárhova rakom ordit.Ez igy megy 2 órán keresztül hogy ide oda pakolom és mindenhol hisztizik de nem alszik.Teljesen tanácstalan vagyok.
2014. szept. 11. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 6 hónapos.. már pár hete 8 körül alszik el.. fél 8kor fürcsi, szopi és alvás.. persze ő már napi kétszer alszik, szóval délután felébred fél 4kor, utána már nem alszik.. ez így megy pár hete.. és ezt azért mondom, mert állandóan változik a napirendje.. sokszor voltam így, mint te..:) ne aggódj majd alszik, ha fáradt lesz. múlt héten, az én lányom egy órát aludt egész nap, és este 11 kor még kukorékolt :D kitartás !
2014. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2014. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap 22:30 körül alszik el. Reggel pedig 9:30 körül ébred. Nem tudó. Hamarabb lerakni mert nem fáradt ... :) 10 hós :)
2014. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 hos.ja es azt elfelejtettem mondani hogy közben szopizik aztan fel orat ordit majd rajövök hogy meginz szopizni akar.....utoljara fel kettöig alszik es utana este fel nyolcig mar nem...ha a fejem tetejere allok akkor se!!nagyon nehezen birom mar--szo szerint ide oda pakolgatom orakon at....:(
2014. szept. 11. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, az én lányom is 6 hónapos. Este 6 után már nagyon nyűgös, ő is dörzsöli a szemét, szopja az ujját, és a vállamba van bújva, akkorra itthon kell lenni bárhol is vagyunk. 6-7-ig meztelenkedik, játék van, meg babamasszázs minden este. 7-kor fürdik, utána eszik, majd még egy kis játék, aztán fél nyolc után megint szopik, még megtömi a kis bendőjét, meg el is lazul, és legkésőbb 8-kor alszik. Nem a kezemben alszik el, hanem le kell raknom a kiságyba, és magától alszik el. Ez így van 3 hónapos kora óta.

Szerintem már annyira fáradt estére, hogy azért nem bír elaludni.

Az én lányom dettó ugyan ez, reggel általában 6-kor kel, ma aludt 10-11:30-ig, utána 13-13:30-ig, majd 15-15:30-ig, és itt ki is fulladt az alvás.

Délután pedig tényleg nyűglődött, próbáltam altatni még, de semmi nem használt.Van amikor még öt után alszik egy fél órát, és akkor van kipihenve, de ez az esetek 95 %-ában nem így van.

2014. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!