Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyűgös, hisztis ma...

Másnak is nyűgös, hisztis ma a babája?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hetes és egyszerűen nem bírunk vele. Nem jó neki semmi, csak ideig-óráig: ha kézben van, ha nincs kézben, ha itatjuk, ha nem itatjuk, ha kint van, ha bent van, ha cumizik, ha nem cumizik. És alig alszik, kb. fél órát alkalmanként. Étvágya viszont van, szinte egész nap enne.

2014. szept. 13. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van. Ma még nem sokat evett és elég jól alszik most délután. Délelőtt is viszonylag ok volt. Pedig nálunk állandóan leteszem felkel pár perc múlva és kezdek mindent előröl program van. Attól függ melyik baba mire érzékenyebb. Nálunk a meleg fronttól ilyen általában. 10 hetes
2014. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom tegnap volt ilyen. Semmi se volt jó. Elmentünk egy 4 órás útra, végig éber volt, néha sírt aztán abbahagyta. Nappal aludt vagy 1-2 órát. Éjfélig csinálta, aztán apa valahogy megnyugtatta és reggel 6-ig aludt. Most is 6 órája alszik. De frontoknál mindig ez van, csak sír és sír, semmi se jó neki, még kézben sem. Ma 7 hetes. Szóval együtt érzek :(
2014. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egész nap azzal foglalatoskodik, hogy a hüvelykujját a szájába tegye. De mivel nem megy neki, ezért felhergelődik és ordít. A cumit lassan el sem fogadja. Így elég nehéz megnyugtatni. :-(
2014. szept. 13. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ma extra nyűgös volt, mondjuk amúgy is nyűgös fajta, de ma alig aludt és kevesebbet is evett mint szokott.
2014. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk detto ugyanez a helyzet.
2014. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok, jól elszóltam magam. Alig tudtam elaltatni, most tettem le, de már 3 órája szenvedtünk vele. Csak dörzsölte a szemét, sírt, de csak vergődött, sehogy nem volt jó. Máskor ilyenkor már rég alszik. Lehet hozzánk most ért ide valami front. :)
2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!