Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, jót tesz a...

Mi a véleményetek, jót tesz a gyereknek ha délelöttönként bölcsibe jár 1 éves korától ezáltal társaságban is van?

Figyelt kérdés
persze ebéd már otthon és utána az egész nap anyával.kiváncsi vagyok a tapasztalatokra sokan azt mondják jót tesz 1 éves kortól, ha a gyerek megszokja a társaságot és nem csak anyával játszik egyedül egész nap
2014. szept. 15. 21:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%
Így van. Nagyon jót tesz. Szerintem mindenképpen érdemes vinni.
2014. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

én azt gondolom, hogy 1 éves kortól kell a társaság a babának is. csak, hogy lássa, vannak gyerekek, ellessen tőlük pár dolgot. de ezt anya biztonsága mellett. bölcsibe eleve kényszerből adja a gyerekét az ember ebben a korban, nem a társaság kedvéért. ahhoz bővel elég a játszótér, játszóház, park.

2 éves kortól már azért más, mert tényleg vannak olyan gyerekek akiknek 2 évesen már igényük van erre. 3 évesen meg már biztosan meg is érnek rá :)

2014. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%
Egész délelőttre biztosan nem! Erre még nincs igénye egy 1 évesnek.
2014. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
végre valaki!engem idáig itt mindenki lehurrogott hogy egy 1 éves gyereknek az anyjánál a helye:(az ösanya tipusok:(pedig szerintem ez inkább a gyereknek is jó, neki is kell a változatosság,,,,
2014. szept. 15. 21:45
 5/36 A kérdező kommentje:
napi 4 óra az sok??dehát annyit itthon egyedül is játszik én egész nap nem szórakoztatom kell mosni fözni stb.legalább addig amig én házimunkázok a gyerek a többi babával játszik és nem egyedül otthon,,,,
2014. szept. 15. 21:48
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Miért lenne egyedül 4 órát, mikor te is vele vagy? Házimunka közben is tanulhat tőled mondókát, énekelhetsz neki stb.
2014. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Azért láthatod, többeknek az a véleménye, hogy egy 1 éves picinek az anyukája mellett van a helye, egyedül az első válaszoló írta azt, amit hallani akartál. Ezek szerint rajta kívül mindenki ősanya. Szerintem is kell a gyereknek a társaság, én pont ebből a megfontolásból megyek a 18 hónapos kisfiammal napi kétszer játszóterezni, játszóházba vagy barátokhoz. Mindig csinálunk programokat. De mellette vagyok, mert még nagyon igényel. Pedig egy nagyon közösségi emberke, van, hogy hátra se néz, úgy rohan be a játszótérre, de kell Neki a tudat, hogy ott vagyok. Ha megteheted, hogy otthon maradsz Vele, miért passzolnád le bölcsibe? Vidd sokat közösségbe!
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
27%
Pedig. Szüksége van rá a gyerekeknek. Ez csak mai divat, hogy ha lehet 20 évig üljön otthon. Én sajna csak 1,5 évesen tudtam vinni a fiam, mert akkor nyílt meg a magánbölcsi ahova tudtam vinni, de ha lehetett volna, vittem volna 1 éves kortól.
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
49%
Ha te házimunkát végzel, ő meg magában játszik, akkor jobb ha bölcsibe megy. Ha egy anya tartalmas programot tud nyújtani a gyerekének, akkor jobb ha vele van.
2014. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nem tudom én nem gondolom hogy napi 3-4 órától a gyereknek bármilyen problémája származna hogy nem lát....ok lehet mosogatás közben is énekelni neki...de érdekes az én anyám se tehette meg hogy otthon legyen velem 10 hónaposan bölcsibe mentem és nagyon erös a kötödés a mai napig....régen nem volt hosszú gyes nem tehették meg anyagilag ...mégis ott a kötödés....
2014. szept. 15. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!