Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Mit tegyek? Váltsak...

S. O. S. Mit tegyek? Váltsak orvost? Már kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

5 hós babámnak hasmenéses betegsége volt.Első nap,amint lázas lett orvoshoz vittem,azt mondta,ez VÍRUSOS,valakitől elkapta.Irt ki bélflóra javító cseppeket.Másnap,még mindig lázasan,hívtam,hogy jöjjön,mert a kislány tele van kiütésekkel a gyógyszertől,amire az van írva,hogy két éves kor alatt nem szabad használni,és ő ebből kapott 3x15 cseppet,ami nekem azért gyanús mert ez egy egészen kicsi üveg,kb.mint a Vigantol!Azt mondta,abba kell hagyni,és szigorú,24 órás rizsleves diétára kell fogni a babát.Harmadnap,még mindig lázasan,szóltam neki,hogy a kislánynak már nagyon megy a hasa,és nem csillapodik a láz.Oké,holnap vigyem el,vesz törletet.

Első eredményként azt mondta a férjemnek,hogy ő telefonált a másik városba,ahol van a minta,BAKTÉRIUM van benne,majd ők azt is megmondják,erre milyen gyógyszer kell.Hívjam fel holnap,hogy mikor mehetek a receptért.

5. nap: Felhívtam,mire azt mondja,nem kell a kislánynak semmi gyógyszer,mert NINCS SEMMI a székletben.Mondom,még mindig köhög,tüsszög,megy a hasa.Azt mondja,az nem gond,majd elmúlik,még egy darabig ne vigyem ki a levegőre.


Na én ezen akadtam ki:Első nap vírus,utána baktérium,végül semmi.Már egy hete tart a hasmenés,igaz,hogy már láztalan a babám,de semmi gyógyszer nélkül,magának kell ebből kilábalni?Ugyanúgy köhög,tüsszög,és megy a hasa.Nem vagyok gyógyszerpárti,de ez fura.


Mindenki azt mondja a környezetemben,hogy váltsak orvost.Tanácstalan vagyok,eltúlozni sem akarom,ha ez tényleg egy kis semmiség.


2010. jan. 19. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez nem kis semmiség.azonnal válts orvost.irigylem a türelmed én lehet már ráborítottam volna az asztalt és megkérdem h vette a diplomáját vagy lopta.hihetetlen h mik vannak azt hinné az ember h legalább a gyerekekre jobban odafigyelnek az orvosok.sajnálom ami veletek történt.jobbulást nektek
2010. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ha valóban vírus volt a ludas, arra nincs gyógyszer, csupán a tüneteket lehet kezelni. Tehát itatni, lázat csillapítani stb. Mondjuk az, hogy olyan gyógyszert írt, ami nem a babának való, az azért durva! Ha ti már nem bíztok meg az orvosban, akkor válts. Ezt neked kell eldönteni.
2010. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem válts. Én is váltottam, mert nekem meg félrekezelte a babámat, nem tudtam volna tovább bízni benne.
2010. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 19. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válts!Én is váltottam, amikor vizsgálatkor nagyon felszínes volt, és kórház lett a vége.
2010. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!