Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szinte folyamatosan...

Kisfiam szinte folyamatosan fogzik, így nem engedi mosni a fogát? Más is járt így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
14 hós, pontosan igy vagyunk:( én nem erőltetem, mert sír, erőszakkal meg nem fogok fogatmosni neki. Majd ha kijönnek végre a rágófogak, talán lesz kis szünet, akkor fogom ujra próbálni. Szegény, annyit bőg a fogak miatt, nincs erőm ezt fokozni.
2010. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudom megmosni a fogát,se fogkefével se gézlappal.

Mikor meglátja már sír.

2010. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, 14 hónapos a kisfiam. Fogkrémmel nem mossuk a fogát, mert azt nem engedi, de oda van készítve a fogkeféje a fürdőkád szélére, és amikor apával fürdenek, apa a sajátját a szájába veszi, és erre a fiam is az övét. Rágogatja, talán valamennyit ez is segít a tisztításban. Mi a dm-est használjuk, van, hogy nem a sörtéset veszi a szájába, hanem a gumi-fejűt, azzal megengedi, hogy átdörzsöljem a fogacskáit és az ínyét.
2010. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!