Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 8 és fél hónapos babának...

Egy 8 és fél hónapos babának már tényleg nem lenne szabad éjjel ennie?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem, mert ha normálisan étkezik napközben, akkor nem lehet éjjel szüksèglete. Gondolom megszokásból ébred a baba.
2014. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig a kislányom éjjel eszik,akkor az azért van mert nem lakik jól napközben?Ö olyan különben,hogy többször is eszik,de keveset!Mit tegyek akkor?
2014. szept. 18. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hós a babám, pont ma mondta a gyerekorvos, hogy már nem kéne éjjel ennie, hát ő eszik vagy 3-szor, ebből egyszer tényleg éhes, a többi csak komfort.
2014. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, hogy nem szabad! Ha igényli egyen, de ez az én véleményem. Valami miatt felébred és nem biztos hogy azért, mert nem lakott jól napközben. Nem vagyunk gépek... És szerintem egy 8 hónapos baba még kicsi ahhoz hogy ne egyen. Én gyerekekkel foglalkozom és nálunk a dr-nő ragaszkodik ahoz, hogy 1 éves korig még késő este/éjszaka egyen a gyerek!
2014. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Ez akkora butaság szerintem. Persze, 6 hetes korától végig kell aludnia az éjszakát... stb-stb. Na aki ezeket kitalálta, biztosan nem volt gyereke. Ne aggódj, van akinek 2-3 évesen is kel a gyerek éjszaka, van akinek meg az első naptól végig aludja az éjszakát. Az enyém is kel kétszer enni, és nem megszokásból mert ténylegesen eszik 180 ml kaját... napközben eszik rendesen, vacsira is egy tányér kaja lecsúszik, mégis éhes. 13 hónapos, meg nem áll egész nap! :) Ne aggódj, semmi baj a kicsiddel, ha éhes, akkor adj neki enni, bólogass az ilyen okosságokra, aztán csináld úgy, hogy a kicsid igényeit kielégítsd! :D
2014. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak azután aludta át az éjszakát mikor vacsira főzeléket kapott husival. Előtte tápszert kapott csak, mivel ha evett mást akkor egy óra múlva már nem itta meg a tápszert. Előtte nekem 2szer kelt enni, meg 2-3szor inni. Azóta este 8tól reggel 8ig alszik ébredés nélkül.
2014. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabi86 ***** válasza:
Nekem 15 hós a lányom és még mindig kel van hogy eszik van hogy néhány korty anyatejet iszok.lehet jön a foga és azért kel fel és csak így tud vissuaaludni ha eszik.nekik még jók az ösztöneik,ha éhes etesd meg,ha szomjas itasd.ne hallgass másokra.legalábis ilyenekbe.amúgy az én lányom is többször eszik keveset
2014. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!