Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja kuszasbol...

Akinek a babaja kuszasbol allt fel, nem hagyta ki a maszast? Mikor kezdett el maszni (ha elkezdett)?

Figyelt kérdés
A fiam feleves kora elott elkezdett kuszni, aztan felallt. Most 8 honapos lesz, de semmi hajlandosagot nem mutat a maszasra. Kuszas elott, meg az elejen meg nagyon sokat volt negykezlab, , 1-2 lepest tett maszva, de aztan rajott a kuszasra es teljesen elhagyta. Most mar csak azert terdel fel, hogy felalljon, abszolut nem probalkozik mar a maszassal.

2014. szept. 18. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A lanyom 5,5 hosan kezdett kuszni, 6 hosan felhuzta magat allasba ( nincs jarokaja!) es ra 2 hetre maszott. Mondjuk o mar joval a kuszas elott tudott negykezlab allni es kutyazott is. A te babad szabalyosan kuszik? Ugy ertem ellentetes kar-labbal? Mert akkor akkora baj nincs.
2014. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam 8,5 hónaposan tolta fel magát ülésbe, 9 hónaposan felállt és 9,5 hónaposan kezdett el mászni.
2014. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen szabalyosan kuszik. O is a kuszas elott mar heteken at negykezlab volt allandoan es kutyazott. Ezert furcsa, hogy teljesen elhagyta. Az elejen meg probalkozott a maszassal, de par lepes utan mindig levagta magat hasra es ugy tepert inkabb. (Van egy batyja, ugyhogy az ido es gyorsasag nagyon szamit, ha el akar erni valamit :D )
2014. szept. 18. 18:02
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es valaszolo: neked mennyi ideig kuszott mielott maszni kezdett?

A masik fiam csak par napot kuszott, aztan rogton maszott, ezert is furcsa nekem, hogy a kicsi meg ilyen sokaig kuszik, mar all, probalkozik az ulessel, de meg mindig nem maszik.

2014. szept. 18. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kb. 2,5 hónapot kúszott.
2014. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vki irta itt, hogy ugy vezette ra a babajat a maszasra, h kuszas kozben idonkent megemelte ket oldalrol es egy ido utan rajott a gyerek is, hogy kell. Persze lehet, h nem ez a szakszeru modszer de naluk bejott. Esetleg kerdezd a vedonot vagy egy devenyest, de elvileg 10 hos korig kell kialakulnia a maszasnak, szoval egyatalan nincs elkesve:-)
2014. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes engem is erdekel.kisfiam 6,5honapos.5honaposan elkezdett kuszni,a napokban pedig felallt.en is felek h ki fog maradni a maszas.foleg hogy o csak az egyik labat hasznalja kuszaskor.sokszor negykezlabra all es rugozik.
2014. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ez az én kérdésem volt. Nekünk úgy alakult, hogy 8 hónaposan kezdett kúszni. 9 és fél hónaposan felállt, és így tanult meg ülni. Kúszva közlekedett mindenhova. 11 hónaposan kezdett mászni, ahogy írtam a régi kérdésemben úgy, hogy amikor kúszott, a csípőjénél megemeltem. 2 nap alatt megszokta :)

13 hónaposan indult el magától.

Egyik barátnőm úgy vette rá a kisfiát a mászásra, hogy fürdés előtt hideg kőre tette le a picit és nem volt neki kellemes, hogy valami hideg a hasának és ezért kezdett mászni :)

2014. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5,5 hósan kezdett kúszni, előtte kutyázott de akkor abbahagyta és 1,5 hónapig csak kúszott.

7 hónaposan felállt, ezután 2 héttel elkezdett mászni. :)

Most 8 hónapos, a héten az ülést is begyakorolta :) És elkezdett a bútorok mentén araszolni. De a lakásban mászva közlekedik.

2014. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!