Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Távolsági busz, hely nincs.

Figyelt kérdés
Több órás út, tele a busz, ülőhely nincs. Mindenki bámul ki az ablakon. Babával utazik valaki és nem tud leülni. Ugye gondolom mindenki úgy van vele, hogy ő is fizetett és ő szállt fel előbb, akkor nem fog felállni, pláne ha az út 3 óra felett van.

2014. szept. 20. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Remélném,hogy lesz legalább egy értelmes ember, aki átadja a helyét. Én soha nem tudtam végignézni,hogy kismama, kisgyerek, öreg álljon...
2014. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

"Ha engem kényszerítene a sofőr felállni akkor mondanám hogy nyissa ki az ajtót és leszállok, de azzal a lendülettel megyek a főnökéhez, mivel én is fizettem"


Talán nem vetted még észre, mert itthon valahogy nem szokás ezt meglátni, de van kisgyerekeseknek fenntartott hely a buszon. Az ülés mellett van a matrica. Erre a helyre is leülhet persze bárki, de ha felszáll valaki kicsi gyerekkel, akkor a sofőr felszólíthatja, hogy adja át a helyet. Ha ezt bejelented a főnökének, még meg is dicsérik az illető buszvezetőt, úgyhogy hajrá. :)

2014. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Off:tok mindegy,higy kenguruval vagy anelkul esel el babaval,ezert illik atadni a helyet
2014. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes mifelénk a távolsági buszokon nincs kisgyerekeseknek fenntartott hely. Lehet nagyon el vagyunk maradva.Egyszer engem is megpróbált felállítani a kedves buszsofőr, mert hogy én fiatal vagyok, tudok állni. Arra nem gondol senki hogy fiatalon is lehet beteg valaki vagy megsérülhet? Én így vesztettem el az egyik lábam térdtől lefelé. Hát fél lábbal se könnyebb állni mint gyerekkel.
2014. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem senkitől sem elvárható, hogy álljon ennyi ideig. Másik busszal kell menni.
2014. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!