Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdjem el adni 5 hós babámnak...

Kezdjem el adni 5 hós babámnak az almát vagy csak 6 hósan? Egyik védőnő ezt mondja, másik azt. Ti hogy csináltátok, szoptató anyukák?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd ki a 6 hót, ha elég a tejed a babának.
2010. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy jónak érzed.Ha úgy gondolod,hogy a babád vevő rá és úgy érzed,akarod,akkor igen.Ha nem látod érettnek rá és hezitálsz,akkor ne.
2010. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem ennyi idősen,nekem is csak anyatejes egyébként.Utolsó
2010. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megvártam a 6 hónapot, mert volt elég tejem és szépen fejlődött is a fiam.
2010. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én felnégyeltem az almát és hűtőrágókának használtam :) reszelve 6 hónaposan kapott először, de addigra már ki volt rá éhezve :) azóta is az a kedvenc
2010. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég a tejed, szépen fejlődik a baba, akkor szerintem is várj még vele pár hetet. semmiről se fog így se lekésni..almát ehet még egész életében... egyébként én a 3 kisebbel kivártam a 6 hónapot, sőt még pár hetet. Mindegyik nagyon jó evő, nem válogatnak az ételben...
2010. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is anyatejes és én 4 hósan kóstoltattam vele a gyümiket, 5 hósan zöldségeket. teljes étkezést a mai napig nem váltottunk ki csak azt akartam hogy ismerkedjen az ízekkel. semmi baja nem lett tőle. egyébként ez csak mostanság lett "divat" hogy 6 hónapig csak anyatej. régebben már 3 hósan hozzátáplálták az anyatejeseket. persze nem azt mondom hogy így kell de ha egy kis almát kóstoltatsz semmi baja nem lesz neki is tetszeni fog az új íz
2010. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!