Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kedvetek ötletelni? (lány...

Van kedvetek ötletelni? (lány név)

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg, hogy kislánnyal vagyok várandós, és annyi név van, ami tetszik nekünk, hogy gondoltam megkérdezlek titeket, milyen nevet javasoltok a Zselján vezetéknév mellé.

Nagyon szeretjük a kicsit komolyabb neveket, tehát a Fanni, Hanna és társai ki vannak zárva.

A mi ötleteink: Magdaléna, Kornélia és Tercia.

A három közül valamelyik esetleg tetszik? Ha nem miért, és mit tudnátok helyettük javasolni?



2014. szept. 26. 19:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
9es te igazi humorista vagy... -.-"
2014. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Na torolték is a nagyokost... :&
2014. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

a fentiek közül egyik sem tetszik..

de a Míra, Eszter, Kincső, Vanda nevek tetszenek

2014. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom név tetszik, valamiért a Kornélia nekem nem illik annyira a vezetéknévhez mint a Magdaléna és a Tercia, de az is benne van még nálam a jó kategóriában.
2014. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Zselján Teodóra nekem is nagyon tetszik, ez ugrott be elsőre. Illetve Zselján Izabella, vagy a Zselján Vanda. A te neveid közül a ti vezetéknevetekhez nekem a Magdaléna tetszik. Zselján Magdaléna, szép.


Nekem Lénám van, simán elképzelem öregnek, de értem persze, amit írtál.

2014. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Azért a Hannán és a Fannin túl is vannak egyszerűbb keresztnevek. Akkor úgy fogalmazok, hogy emészthetőbbek, egy ilyen nehéz vezetéknévhez. Adtak pár ötletet és nekem az Izabella tetszik a legjobban. Gyereknek aranyos ( Iza), felnőttnek pedig lehet komoly is, ha Izabellának hívják. És szépen hangzik a vezetéknévvel.

1-es voltam.

2014. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Izabella, Annabella. A ti neveitek közül a Magdaléna tetszik nagyon, nálunk is esélyes.
2014. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
A Izabella tényleg nagyon jól cseng a vezetéknével együtt!
2014. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
43%
Zselján Zita?
2014. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Ildikó, Gabriella, Nóra, Júlia, Bernadett, Tamara, Andrea, Matilda, Erika, Krisztina, Beatrix
2014. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!