Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kedvetek ötletelni? (lány...

Van kedvetek ötletelni? (lány név)

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg, hogy kislánnyal vagyok várandós, és annyi név van, ami tetszik nekünk, hogy gondoltam megkérdezlek titeket, milyen nevet javasoltok a Zselján vezetéknév mellé.

Nagyon szeretjük a kicsit komolyabb neveket, tehát a Fanni, Hanna és társai ki vannak zárva.

A mi ötleteink: Magdaléna, Kornélia és Tercia.

A három közül valamelyik esetleg tetszik? Ha nem miért, és mit tudnátok helyettük javasolni?



2014. szept. 26. 19:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

A Tímea gyönyörű, és külün szép, mert Arany János taéálza ki (az Aranyemberben szerepel először.)

Szép a Júlia és Viktória is, de én a Te eredeti javaslataid alapján úgy érzem, valami kevésbé hétköznapira vágysz. Nekem a Magdaléna abszolút befutó. Szép, elegáns, ha kell becéghető (Magdi). Én maradnék ennál a helyedben:-) Nem igaz, hogy nyelvtörő. Kicsi korában úgyis magdzod vagy Lénázod. Ő meg majd eldönti, ha idősebb, hogy az elegáns verziót szereti vagy valahogy becézteti magát.

Teljesen egyezik a vélemányünk, hogy a Fanni és hasonlók nem komoly, elegáns nevek. Ettől még lehetnek szépek, de más kateória.

2014. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
mármint "Magdizod+
2014. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, ha bárki izlését megsértem, de szuerintem a Magdalána és a Vanda (vagy Zsejke stb.) nem egy kategória.

Magdaléna!!

2014. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Emiliához mit szólsz?
2014. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb javaslatokat és véleményeket :) Valóban valami elegáns és szép nevet szeretnénk a lányunknak, bár már bővült a lista a sok ötlet alapján.

A Magdaléna, Kornélia és Tercia változatlan, nem tudunk dönteni köztük, és ehhez jött a Júlia, Antónia, Elza és a Kátya.

2014. okt. 3. 17:15
 36/42 A kérdező kommentje:
Az Emília is nagyon szép, de sajnos a párom húgát így hívják, úgyhogy az kiesett :( Ettől függetlenül köszönjük a tippet! :)
2014. okt. 3. 17:16
 37/42 anonim ***** válasza:

Nekem a Matildával tetszik a legjobban!!

gratula a kislányhoz!!

2014. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Zselján Veronika

Zselján Johanna (nem Hanna)

Zselján Karolina

Zselján Leonóra/Eleonóra

Zselján Szilvia

Zselján Imola


Sok örömet a kislányotokban!

Hanna

2014. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre a Patrícia ugrott be, nem is tudom miért, mert elvileg én mássalhangzóra végződő vezetéknévhez magánhangzóval kezdődő keresztnevet választanék... Bár ha kislányunk lett volna, nem ezt a nevet kapja, de nekem nagyon tetszik az Odett, és szerintem a Zseljánnal is jól hangzik
2014. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Zselján Elizabet?
2014. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!