Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti el tudnátok menni egy...

Ti el tudnátok menni egy munkahelyi karácsonyi rendezvényre úgy, hogy apuka lenne a babátokkal,6tól este 11ig?

Figyelt kérdés

kisfiam 6 hós,nagyon anyás,minden este cicivel alszik el,és persze ha megébred,cici kell neki.Soha nem voltam még este nélküle,és ö sajnos olyan,hogyha nem vagyok ott addig ordit ,amig nem kap anyatejet(ha kell sokáig)

kiváncsi vagyok, más is van igy, hogy sehova nem tud elmenni annyira cicifüggö a babája?mit mondjak a munkahelyemen hogy nem tudok pár órára elmozdulni a babám mellöl?ciki?


2014. szept. 27. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%
Ő ekkor már teljesen tápszeres volt.
2014. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Én pont így vagyok, mint Te. Fél éves a kisfiam, anyatejes. Eszembe sem jutna még elmenni így bárhová is, természetes,h estére itthon vagyok. Nem érzem,h bárkinek magyarázattal tartoznék. Főleg,h sztem annyira egyértelmű,h egy kicsi babának - főleg este - kell az anyukája. Pont az esti szopit "kell" amúgy is a legtovább meghagyni. Szóval elég sok baba cicifüggő este! Olyan volt már,h elmentem lánybúcsúra, de este 8kor én el is jöttem. Én egyébként pont,h akkor érezném úgy,h "mit szólnak a kollégák", ha végig ott lennék (bár nem biztos, ha tápszeres lenne, lehet,h nem érdekelne).

Vagy nem mész el, vagy eljössz hamarabb. Ne csinálj ebből ügyet!

2014. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

Én annak ellenére se mentem, hogy tápszer pótlást kapott már 6 hónaposan...., nálunk is nagyon anyás. Igy mondtam, h bocsi de a fiam nem tudom 5-6órára mással hagyni :-)

Most is néha ilyen, pedig már 7 éves ;-)

2014. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

En sem ertem, hiszen megvalaszoltad a sajat kerdesedet. Ha ennyire fugg toled, nem mesz el. Ez ennyore kotelezo jellegu buli, hogy magyarazkodni kell, miert nem mesz? En voltam mar par munkahelyen, de meg sosem kertek rajtam szamon, hogy megyek-e.

Egyebkent meg menj kesobb. Egy ekkore gyerek mar jobb esetben alszik 8-kor, 11-ig meg megmutathatod magad, aztan mesz haza.

2014. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Bocsánat, félreértettem, számomra egyértelmű volt, hogy munkahelyi karácsonyi partira az megy, aki aktívan dolgozik. :)

Így pláne ne menj. Semmi értelme. Ismerem a helyzetet, mindkét gyerekem ilyen volt 1 éves koráig, hát nem mentem mellőlük éjjeli bulizni és kész. Kibírtam, nem is hiányzott, hiszen előre tudtam, hogy a babázás ezzel is fog járni. Továbbra is az a véleményem, hogy az illetékesnek mondd meg, hogy mivel szoptatod a babádat, nem tudsz - és nem is akarsz - hosszabb időre elszabadulni tőle. Ennyi.

2014. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mentem el szórakozni mikor 6 hónapos volt a babám, anyatejes. ÚGy mentem el, hogy este letettem aludni (cicin aludt el), és akkor értem haza amikor nagyjából mindig fel szokott ébredni. Ez akkoriban este 9-től hajnal 1 volt.

Így te is el tudsz menni, esti fektetés és az első felébredés között (amennyiben van egy nagyjából szokott időpont)

2014. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja most olvastam el a kérdést rendesen, bocs. Este 6-tól 11-ig biztos nem tudtam volna elmenni 6 hünapos korában, mert az pont beleesik az esti fektetésbe. Max 6-tól 9-ig
2014. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!az érdekelt hogy más is van -e igy?aki azt irta 6 hós anyatejes a babája lenne egy kérdésem: mit fogad el a babád az anyatejen kivül?nekem sajnos semmit:(egyébként az én munkahelyemen kötelezö egy ilyen rendezvényre elmenni.és a fönök utána nem beszél azokkal akik nem mennek el.ez van:(de igy hogy gyesen vagyok és szoptatok gondolom megérti.utolsó válaszoló:sajnos nem fix idöpontokban ébred,van úgy hogy lefektetés után fél órával sir és engem akar.ugyhogy az is kilöve hogy 9 és 1 óra között elmehetek.de nem baj a babázás evvel jár csak kicsáncsi voltam hogy ti hogy oldjátok meg!köszi a válaszokat!
2014. szept. 28. 11:20
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

12es vagyok. Elkezdtük már a kóstoltatást, de nem túl nagy sikerrel :). Erőltetni nem akarom. Legszívesebben a tejpépeket eszi, de még azzal sem váltunk ki egy teljes étkezést. Mostanában úgy csinálom,h adok neki tejpépet, aztán ha nyöszörög, akkor egy kis szopi, utána megint eszik egy kis pépet. Eszik még almát (csak párolva) banánnal, kis répát, krumplit. De ezekből tényleg keveset.

Amúgy nekem is volt ilyen főnököm. Ő a 3 napos kirándulást tette kötelezővé :). Aki nem jött, azzal utána éreztette,h ő nem olyan jó munkaerő. Ez van, vannak bőven hülyék.

Ha nagyon gáz a munkahelyeden esetleg kamuzhatsz is. Azt mondod,h mész, majd sajnálkozva telefonálsz,h vmi közbejött (betegség pl). De ennél többet tényleg nem érdemes ezzel foglalkozni.

2014. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja,jól írja az utolsó!

ha nem is akarod magadra haragítani a főnököd,mond neki nagy lelkesen,hogy persze ,hogy elmész a buliba,ki se hagynád semmi pénzért...aztán az utolsó pillanatban sürű sajnálkozások közepette lemondod mert hány a gyerek(vagy te mittoén)

2014. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!