Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti el tudnátok menni egy...

Ti el tudnátok menni egy munkahelyi karácsonyi rendezvényre úgy, hogy apuka lenne a babátokkal,6tól este 11ig?

Figyelt kérdés

kisfiam 6 hós,nagyon anyás,minden este cicivel alszik el,és persze ha megébred,cici kell neki.Soha nem voltam még este nélküle,és ö sajnos olyan,hogyha nem vagyok ott addig ordit ,amig nem kap anyatejet(ha kell sokáig)

kiváncsi vagyok, más is van igy, hogy sehova nem tud elmenni annyira cicifüggö a babája?mit mondjak a munkahelyemen hogy nem tudok pár órára elmozdulni a babám mellöl?ciki?


2014. szept. 27. 22:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyek azok, ahol kötelező egy karácsonyi buli? Röhej...főleg kisbaba mellett! Érthető, ha valaki nem megy el! Biztos nem magyarázkodnék. Voltam ilyen helyzetben, hogy GYES alatt hívtak, nem mentem.
2014. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
51%

Én nem értek ezt. Oké, hogy van egy babátok, akit nagyon szerettek, de azért az nekem erős, hogy 9hósan nem lehet pár órára apával hagyni.

Most biztos jól le leszek pontozva, de apuka hogy érezheti magát, hogy ő még csak gondoskodni sem tud a gyerekéről? Ráadásul ennyi idősen már nem csak cici van, így ez sem lehet indok. Én apuka helyében biztosan nagyon szarnak érezném magam :S


Arról nem beszélve, hogy ezek szerint 9 hónapig 1db szabad órád sincs magadra? Egy kádban elmerülni, ne adj isten, fodrászhoz menni?

2014. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!a kádban elmerüléshez max egy fél óra kell természetesen akkor apuka vigyáz rá.nem tudom hogy van e babád vagy szoptattál e már,de a csecsemöknek az esti felfekvés elötti szopi nagyon fontos és anélkül nem tudnak elaludni.kisbabám most 6 hós és nem fogad el mást csak anyatejet.tudom ez furán hangzik de sajnos vannak olyan anyukák akiknek ezzel a problémával szmbe kell nézniük.minden nap próbálozok,de kiköpi.a rendezvényre este 6kor kellene elindulnom mert 7 re kellene odaérnem és 1 óra az út:(a vacsora kb10 ig tart tehát kb 11 re érnék haza.ez november végén lenne addigra lesz a babám 8 hós.Mivel minden este anyával és szoptatás után alszik el(nálunk ez minden este rituálé hogy apa fürdet anya cicvel altat utána te szerencsés vagy ha a te babád apával szokott elaludni)nem tudom hogyan tudna elaludni ha most se cici se anya nem lenne ott az esti elalváskor.sajnos szepa szorongás is van nálunk most nem tudom hallottál e már erröl.Ha neked nem ilyen babád van ,és mindenkivel pl.tápszerrel is elalszik akkor neked nagyon nagy szerncséd van.de hidd el nem mindenki ilyen szerncsés mint te.
2014. szept. 30. 09:20
 24/24 anonim ***** válasza:
35%
Cikinek nem ciki,de azért még van idő kísérletezni,meg gyakorolni.hidd el,h nem fog a babád éhen halni és aludni is fog.én pont az ilyen dolgok miatt is szoktattam egész pici kora óta anyumékhoz.mert arra gondoltam,mi van akkor,ha velem valami történik,kórház,stb.legyen akivel jól elvan.nem kell mindent a szepaszorongásra fogni.és igen szoptattam és nagyon anyás a lányom még most is(3és fél évesen),de el tudtam menni heti egyszer például dolgozni menni(este8-12között) három hónapos kora óta.
2014. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!