Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla golyócskákat...

Chamomilla golyócskákat adhatok nyugtalan babámnak?

Figyelt kérdés
4hetes.
2010. jan. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mi 3 golyót oldunk fel kis vízben, arra kell vigyázni, hogy ne fém kanálba tedd.
2010. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 hetes babánál mit jelent,hogy nyugtalan?

Bocs,de nem értem,hogy miért kell mindjárt gyógyszerhez nyúlni.Az én babám már 16 hónapos,mindig is rossz alvó volt,de soha nem adnék neki nyugtalanság miatt gyógyszert,homeopátiássat sem.

A te babád még nagyon pici,arra kellene rájonni,hogy mi zavarja.

2010. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A homeopátia nem gyógyszer és a babának se jó, ha nyugtalan. Persze nem kell rögtön ezzel kezdeni, de van úgy, hogy már nem megy máshoz. Kislányom fél éves és néha igen is adok neki mégsem tartom magam rossz anyának.
2010. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki, ez nem gyógyszer. A kamilla mióta gyógyszer? Gyógyszerek a kemikáliák, egy mezei virág azt hiszem, még nem kémiai vegyület. :) Tisztán gyógynövényes golyók ezek, add neki nyugodtan a kupakjában feloldva, csak arra vigyázz, hogy úgy szedje, mint a "felnőttek", tiszta szájnyálkahártyával. Üdv!
2010. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok,ne értsetek félre,nem azt mondom,hogy aki ad,az rossz anya.Ha tényleg valamije fáj,pl.hasa,nyugodtan lehet adni,de csak azért,mert nyugtalan a 4 hetes baba,azért nem adnám.Lehet,hogy nem gyógyszer,de nem hiszem el,hogy csak gyógynovényt tartalmaz,akkor eleve nem lenne fehér golyócska formája,biztosan van mesterséges dolog is benne.
2010. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!