Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam az almát a...

Hogyan adjam az almát a hozzátáplálás kezdetén 6 hós babámnak csak simán lereszelve vagy párolva?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a levét add. Válassz olyan almát, ami lereszelve levet enged, és abból adj egy kiskanállal.

Ha elfogadja, láthatóan ízlik neki, akkor adj pépet 1-2 nap múlva, de minél folyósabbat. Turmixold vagy vegyél üvegeset.

2014. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 napig csak alma levet adtam a lányomnak, majd mikor kapott már gyümölcshúst, én üvegreszelőn lereszeltem neki, és úgy kapta, nyersen. Nem volt gond, nem fuldoklott tőle, és nem fájt a hasa, így én nem pároltam neki.
2014. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak alma reszelőn lereszeltem és azt adtam neki, én a levével sem bajlódtam, sosem sikerült igazán leves almát vennem. Nagyon szépen ette a pépet, és én mindig annyit adtam amennyit szívesen esett, nem számolgattam a kanalat.
2014. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3. Most aztán lehet leves almát venni :-) A háromnegyede tiszta víz, "hála" a sok esőnek :-)


Én sem számolgattam a kanalakat, annyit evett/eszik amennyi jólesik neki :-)

2014. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen de már bőven túl vagyunk az alma kóstolásán, úgyh már mindegy h leves v nem. De amúgy most tényleg levesesebb, aki most kezd annak jó!
2014. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is, viccnek szántam :-)
2014. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!