Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőlködik, néha sír is, de...

Erőlködik, néha sír is, de eredmény nincs. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos, egy hete váltottunk ki egy étkezést, egyébként tápszeres.


Az utóbbi kb másfél hétben elkezdett erősen nyomni, ami néha sírásba torkollik. Valószínűleg gázok okozzák. Egyszer hashajtót is adtunk neki, az időlegesen megoldotta a problémát, de életvitelszerűen nem hashajtóznám.


Tegnap voltunk oltás miatt orvosnál, neki is elmondtam ezeket. Belenézett a szájába, mocorog a lenti két fog, szerinte ez is közrejátszhat. Amúgy, ha idővel nem oldódik meg a probléma, akkor szóljunk és ismét megvizsgálja.


Ötlet, hogy mivel orvosolhatnám ezt? Alapvetően nem sírós, hasfájós korszaknak rég vége, ezért is meglepő, hogy most ilyen tünetek jelentkeztek nála.


2014. okt. 2. 11:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Szimetikont kap egyébként, de halottnak a csók...
2014. okt. 2. 11:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 5 hónapos, anyatejes. Hozzátáplálást még a gy.orvos kérésére nem kezdtük meg. Hasonló problémákkal küzdünk mi is csak nekünk a 3. oltás óta van ez...tehát 3 hete. Erősen nyom, mintha kakilni akarna, de semmi nem jön ki neki. Széklete természetesen van több is, azzal nincs baja. Mintha szelek bántanák, de a mi orvosunk sem mond semmit...pedig szerintem nem normális. Sokszor már annyira erőlködik, hogy belevörösödik a feje is. :(

Nálunk is jönnek a fogak...elképzelhető, hogy ez lesz a baj...már én sem tudok mire gondolni.

2014. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!