Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy kérés ez a 3 nap?

Nagy kérés ez a 3 nap?

Figyelt kérdés
Holnap hazaengednek a kórházból. Megkértük a nagyszülőket a hvégét hagyják meg hármunknak, hétfőtől jöhetnek. Erre anyám besértődött. (Most pont erre van szükségem.) Tényleg ekkora kérés ez?
2014. okt. 2. 21:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem. En van amikor a telefont se veszem fel :)
2014. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem esik jól, hogy lelkileg zsarol, hogy az ő unokája. Remekül fog eltelni a hvége ezzel a teherrel.
2014. okt. 2. 21:39
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Ha jóban vagytok, akkor lássuk be, az is érthető, hogy nagyon szeretné már látni a babát. Ő is hónapokig erre várt. Én nem tiltottam el senkit, 3-szor szültem.
2014. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Na ez a baj, nem eltiltjuk. Szó sincs róla.

Nekünk is új a szülőszerep. Szeretnénk kicsit itthon lenni együtt, mi a kis család. A kettő nem ugyanaz. És mi így szeretnénk ezt megélni.

2014. okt. 2. 21:50
 5/38 anonim ***** válasza:
79%

Azért, ha a nagymama egy órácskára beugrik az nem hiszem, hogy akkora probléma.

Biztos én vagyok a defektes, de nekem olyan erőltetett ez a " mi vagyunk az új kis család" dolog. Én boldog voltam, hogy megnézték és büszkék voltak az uncsira a nagyszülők. Nekik is olyan boldogság, mint nekünk.

Értem én, hogy csak 3 napot kérdtetek....

2014. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
ha jo a viszony es nem rak rad terhet, akkor had ugorjanak fel. megnezik es nekik is maskepp telik a hetvege. szerintem ilyet akkor kell mondani,ha kiidegelnek a kritizalasukkal v meg oket is korbe kell ugralbi holtfaradtan. ha minden rendben van koztetek, akkor jo erzes meg kozos orom...
2014. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Erőltetett? Én szerintem nem erőltetett, hogy büszke vagy rá, hogy megnézik és beugranak hozzád. Elfogadom. Ezek a te érzéseid. Nem nézem le őket, és főleg nem cikizem ki. Ezek meg a mi érzéseink...
2014. okt. 2. 22:04
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Kérdés, ilyenkor mi számít önzőségnek, ill.önzetlenségnek...


Ki fog engedni...valaki biztosan sértődni fog...vagy ti vagy ők.

2014. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Szobatársam azt mondta, ő az előző gyereknél 10percre beengedte őket, kikötötte, hogy nem vehetik fel, csak megnézhetik, és utána 2 napra kizárt mindenkit.
2014. okt. 2. 22:08
 10/38 anonim ***** válasza:
57%

Akkor vállald, hogy nem mehet senki...


Én szentestén mehettem haza a harmadik gyermekkel, szülés után 2 nappal. Nálunk vacsorázott és ünnepelt a család aznap.

2014. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!