Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha korabban mar ataludta a...

Ha korabban mar ataludta a baba az ejszakat most mi az oka h 4 orankent felkel enni ejjel is?

Figyelt kérdés
Kislanyom elmult 4 honapos kicso kora ota ugy volt h este evett es reggel 5-6korul kelt fel enni eloszor.aztan ez valtozott annyiban h korabban vacsizott es 3kor kelt enni.mostanra pedig 9kor eszik aztan alvas de 4 ora mulva felkel enni majd visszaalszik es megint ehes 4:ora mulva.mitol van ez ha korabban at tudta aludni az ejszakat? Egyebkent nappal is 4 orankent eszik 130ml tapszert.hozzataplalast elkezdtem mikor betoltotte a 4 hot de szineteltetem meg par napig mert megfogta a szekletet es fajt a hasa

#Baba.alvas.ejszaka.eves
2014. okt. 3. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem is kevés, én fiam nem túl jó evő, de ő is 150 ml víz + 5 kanál tápszert eszik.
2014. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

azért kel mert éhes... azzal ha az éjjeli kaját megemeled, abban támogatod, hogy éjjel keljen, hisz akkor fog (végre?) jól lakni.

a 130ml 4 óránként szerintem is kevés mennyiségre 4 hónaposnak, de mindegy is, az a lényeg, hogy ő jelez, nekd meg változtatnod kell.

szerintem próbáld meg kicsit gyakrabban etetni, esetleg a mennyiséget is növelni.

tejpépet vacsira ne adj, inkább uzsira mert szomjas lesz attól, akkor meg azért fog ébredni

2014. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!