Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fájhat a szoptatás?...

Meddig fájhat a szoptatás? Két hetes a kisfiam.

Figyelt kérdés
Annyira fáj hogy alig merem szegénynek odaadni,a bal mellem már egész jó volt de tegnap óta az is fáj nem sebes csak fáj, olyan furán kapta be néha, a jobb mellemen van még egy kis seb de az egész fáj, miért? Mit csinálok rosszul, vagy mennyi idő amíg megedződik a mell?
2014. okt. 5. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 hét volt. Én minden szopi után bekentem az sokat segített.
2014. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb gyerekemnél 10 hónapig fájt a szoptatás, ennyi ideig szoptattam. Na nem annyira, mint az elején, de elég kellemetlen volt. A másik kettőnél pár hét után már egyáltalán nem fájt. Lehet, hogy rosszul kapja be a babád a melledet, attól is lehet sebes, de ha mindent jól csinálsz, ez akkor is előfordul az első hetekben. Kitartás!
2014. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a ket gyereknel 5 het maga volt a borzalom.Emlekszem az elsonel az5. heten borultam ki zokogva hogy mennyire faj es hogy utalom az egesz szoptatast. Utana lett jobb.
2014. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem elso nap veresre ragt az fájt, meg be is gyulladtak, csomosodtak, az is fájt. aztán beüzemeltem egy bimbóvèdőt és mindenbajom elmúlt, a 3. héttől már élveztem a szoptatast.
2014. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapig fájt, kb. 6szor belázasodtam, mert mire abbahagyta, a le nem szívott tej beállt, lefejni sem tudtam már és jött a láz és a gyulladás, mire kijöttem belőle, kezdődött elölről. 2 hónap után apadt a tejem, pótoltam tápszerrel, úgy már nem fájt, hogy nem volt annyira sok a tejem és normálisan le tudta szívni is, de sajnos, vagy nem sajnos (utólag már nem sajnos) akkor meg már pótolni kellett.
2014. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!