Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadhatom a kistesóra fiam...

Ráadhatom a kistesóra fiam kinőtt borostyán nyakláncát?

Figyelt kérdés

1,5 éves kisfiam pont kinőtte, neki vennék újat. Van értelme ráadni a tesóra a régit? Vajon ugyan úgy kifejti majd a hatását a használt?

Nekünk amúgy nagyon bejött, lesz ami lesz alapon vettem anno a kisfiamnak és bevált.

Vagy vegyek újat a tesónak is?


2014. okt. 6. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze így sem úgysem használ.Világon nincs annyi borostyán amennyi borostyán nyakláncot árulnak.
2014. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

ráadhatod


de h használ e vagy sem .....???

az már a gyerektől függ

2014. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan ráadhatod, hiszen vizsgálatokkal bebizonyították, hogy semmiféle hatása nincsen.
2014. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Én is írhatnám, hogy milyen jó, a 3 kicsiből egyiknél sem vettem észre, hogy jön a foga, csak azt, hogy kint van, nem voltak lázasak, nem sírtak..... Csakhogy nem volt borostyánláncunk. Ha lett volna, most én is biztos esküdöznék, hogy nélkülözhetetlen. Ezek szerint nem.
2014. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Jé utolsó, az én lányom se szenvedett egyik fogával sem, sőt, nem is beteges. Hoppá, nincs is borostyánlánca :)

Ellenben tesómék lányának van lánca, szinte az összes fogával éjjeleket üvöltött át, belázasodott, taknyolt.

2014. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Placebo-hatás:) Add rá nyugodtan:))
2014. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha tetszik, add rá. A hatásában meg ha hiszel, a te dolgod, bár én mindig furcsállom, hogy felnőtt, elvileg beszámítható, normális emberekkel ilyeneket meg lehet etetni.
2014. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
a sok hitetlen :) állítólag átveszi a gyerek rezgéseit,így másik gyereken nem használ. ezt olvastam.
2014. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:D

Köszönöm a válaszokat.

Zsófi, az egy dolog hogy hitetlenek, nem vagyunk egyformák, de hogy láthatatlan kérdésre is tudnak válaszolni... :D

Nem a borostyán nyaklánc hatásáról érdeklődtem, de elolvasom mégegyszer a kérdésem mert lehet hogy én tévedek... :D

Annyi felesleges dolgot megvesznek anyukák a babáiknak, több 10e forintért is akár és pont a borostyán nyakláncot írják le annyira... Nem azon a 3000ft-on múlt a megélhetésünk.

Legyen placebo vagy bármi...

2014. okt. 7. 10:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon ugyan úgy kifejti majd a hatását a használt? "


Ezt írtad! Dehogynem arról érdeklődtél...

2014. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!