Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni borostyán...

Hol lehet venni borostyán nyakláncot?

Figyelt kérdés
Esetleg személyesen?

2014. márc. 5. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
En itt Kecskemeten bababoltban vettem, de hallottam mar hogy ekszer uzletben is lehet.
2014. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Baranka ***** válasza:
Bababolt, vatera/teszvesz! Facebookon vannak babás csoportok esetleg onnan.
2014. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már szerencsére bebizonyították tudományosan, hogy egy óriási átverés, semmit nem használ, csak egy újabb pénzlehúzás...
2014. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzás vagy nem, a lányom fogai a nyaklánc felvétele után kezdtek kibújni 8 hónapos kora után, és 5 hónap alatt 12 foga jött gond nélkül. Mióta nyakláncos 10-12 órát alszik éjjelente. Én ugyan le nem veszem róla! :) Nem merem... :)
2014. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabi86 ***** válasza:
hová valói vagy?mert én eladnám mert egy nagy sz.r.semmire se jó.és ráadásul drága is mi 4000ft vettük.is igaza van aki azt írta hogy be is lett bizonyítva hogy egy nagy átverés.én szombathelyi vagyok.az árat meg megbeszélhetjük.
2014. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fejér megyében lakom. Azért köszi.
2014. márc. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!