Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 8 hónapos babád napiren...

Milyen 8 hónapos babád napirendje?

Figyelt kérdés
Mennyit foglalkozol vele napközben..mármint mennyit játszotok együtt,külön. Mikor és mit eszik..stb. Köszi
2014. okt. 7. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az öt étkezésből a három középsőt már kiváltottam, gyümölcs, zöldség, főzelékek, hússal vagy tojással. Savanyított tejtermékeket még nem adtam neki, sem pedig csirkemájat. Napközben kétszer-háromszor alszik egy-másfél órát. Szerencsére feltalálja magát, eljátszik egyedül is, de naponta többször hancúrozunk együtt. Most tanul mászni és gyakorolja bőszen.
2014. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyedül nem nagyon van el így mindig a közelébe vagyok és így hát szinte folyamatosan együtt játszunk amikor fennt van. Már mászik és feláll és a bútoroj mellett sétál, kicsi a házunk és így ha egyik falon felhuzza magát szinte körbe tud menni az egész házon, szépen bútorról ajtóra falra bútorra kapaszkodik, úgyh nagyon nem tudok mellette mit csinálni mert akkkor jön és kapaszkodik a lábamba. 5x, ha nagyon korán kel akkor 6x eszik. Ebból elvileg 3 van kiváltva de nagyon kedv függő neki mert van amikor nem hajlandó kanalazni. (Tízórai, ebéd, uzsi.)
2014. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!