Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészen pici (néhány hetes,...

Egészen pici (néhány hetes, hónapos) babát bele lehet tenni ilyen bundazsákba?

Figyelt kérdés

[link]

És akkor mit kell alá adni? Nem dugja ki belőle a kezét?

Vagy jobb ilyen picinek az overál?

Mert van itthon két ilyen fentebb linkelt bundazsákunk is, egy kisebb meg egy nagyobb, de nem tudom, hogy egészen picinek praktikus-e, bele lehet-e jól bugyolálni, esetleg nem csúszik-e bele a baba.

Egyik nap olvastam itt egy kérdést, ahol mindenki inkább a bundazsákot preferálta az overállal szemben, szóval most tanácstalan vagyok.


2014. okt. 7. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

a nagyon picik amúgy is szeretik ha be vannak "csomagolva" én sem lennék az overál mellett.

belecsúszni nemigen fog, mert nem tud "csúszni"max, ha függőlegesben "lóbáljátok" :)

amúgy nem ártana ha lenne kapucnis része, fedezni a lágármlást is.

2014. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Vagy lehet, hogy inkább ez a fajta lenne praktikus?

[link]

Csak az a baj, hogy mivel vagy egy overállunk ami a kisfiamé volt, meg két ilyen "múmia" bundazsákunk, már nem szívesen vennék még egy fajtát, de lehet, hogy az lesz végül.

Csak a kisfiamnak már később vettük, egyet meg kaptunk ajándékba, ezért nem tudom, hogy ez a fajta alkalmas-e egészen picinek, a kisfiam overálban volt, és elég sokat aludt kint télen a kocsiban. Viszont az 62-es méretű, és gondolom elég hamar ki fogja nőni a baba.

2014. okt. 7. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a bundazsákok arra jók, hogy a babakocsiban tartsd. Így elég rétegesen öltöztetni a babát és bele a zsákba. Olyan bélelt és vastag, hogy egyáltalán nem fázik benne a baba.

Ezt be lehet úgy tenni a babakocsiba, hogy a fejrész a babakocsi hátsó falához is érjen, úgyis sapka van a babán hidegben, a babakocsi is védi a fejét.

Januári a fiam, ilyenbe vittem levegőzni az elején, imádtam! Betakartam pléddel és úgy húztam össze a zsákot.

Később is nagyon jó, mert bélelheted vele a babakocsit és akár esernyőkocsiban is nagyon praktikus télen, ha már üldögél.

A picikék szeretnek bugyolálva lenni, viszont utálnak öltözni. A kilenc hónaposommal kész kínszenvedés öltözni, mire rákerül az overall, mind a ketten leizzadunk. :) Várom a bundazsákos időszakot, amikor ki lehet tenni benne aludni.

2014. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!