Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam be a nappali...

Hogyan állítsam be a nappali alvásokat fél éves babámnál?

Figyelt kérdés
Vagy még ez korai?
2010. jan. 23. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 6,5 hónapos. Nem lehet nekünk beállítani, hogy mikor aludjon. Minden baba más. Más az az idő, amit fent tudnak lenni. Figyeld, hogy mikor álmosodik el, akkor tedd le. Az én fiam már csak 2* alszik egy nap, + a babakocsiban mikor sétálunk. Reggel 7-kor kel, majd 9-10 felé elalszik, és du. 14 óra körül. Ezután lemegyünk sétálni és még a babakocsiban szundikál fél-1 órát. Ja egyszerre 1-1,5 órát alszik.
2010. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van aki szerint korai van aki szerint nem.

Az én kisfiam 2,5 hónapos kora óta ugyanabban az időben eszik és alszik, csak az alvás hossza rövidült le. Persze rengeteg múlik a babán is. Van baba aki hol 2 hol 4 óránként éhes. az én kisfiam mindig 4 óránként (együttműködik velem :) ).

A lényeg h próbáld meg mindig azonos időben lefektetni. Az kisfiam is 6 hós és délelőtt alszik 1 órát és délután 2 órát. Egész éjszaka alszik.

2010. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!