Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3 honaposan már elkezdeném...

Ha 3 honaposan már elkezdeném a babát hozzátáplálni, akkor hogy hagyom abba a szoptatást? Csökkentem? Gondolom nem hirtelen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
de miért szeretnéd abba hagyni ha van tejed?
2010. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit korainak tűnik, de ha úgy látod jónak akkor kezd el. Eleinte csak pár kanállal fog enni, utána mindenképpen szoptassad meg, aztán minél többet eszik annál kevesebbet fog szopni utána,és egyre kevesebb lesz a tejed. Nálunk legalábbis így volt.
2010. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
3 honaposan korai meg a hozzataplalas. A terheskonyvben levo tablazat alapjan is 6 honaposan kellene nekiallni, ott pedig gondolom nem mondanak hulyeseget.
2010. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Más meg mit nem adna, ha szoptathatna. Miért kell 3 hósan etetni a babát? Fél évig cici, semmi más!!
2010. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
6 hós koráig nem kell más mint anyatej. Ilyen korán pedig nem szabad a gyomrát mással terhelni.
2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
miert?nem szereted szoptatni?vagy mas oka van?en 3.5 hosan probaltam napi 1x almapürevel etetni,de nem jött be,elhamarkodtam,bar 2.nap mar izlelgette de nem esett neki jol.en majd 6 hosan probalom ujra.szerintem is korai.amig van tejcsi az a jo
2010. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon el szeretnéd kezdeni hozzátáplálni legalább a 4. hónapot várd meg. Még a tápszeres babáknak is ezt ajánlják.

Amúgy persze úgy csináld, hogy először keveset adj neki gyümölcslevet, és utána szoptasd meg, majd fokozatosan növeld az adagot, majd gyümölcspépet és így tovább.

2010. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg jogod van eldonteni, hogy akarod-e hozzataplalni, vagy sem! Nem az volt a kerdes, hogy vajon elkezdheted-e, hanem hogy hogyan! Egy-ket kanallal kostoltass, majd adj neki kicsit tobbet par nap mulva. Minel jobban jollakik, annal kevesebbet fog szopizni. Jo kostolgatast nektek!
2010. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig csak anyatejet vagy tápszert kaphat. Mást nem engednek az orvosok sem, és nem is jó, allergiát okozhat, illetve későbbiekben allergiára való fogékonyságot. Ha megoldható, kerüld ki a tápszert, ha oka van, mert nem tudsz tovább szoptatni valamiért, akkor csökkentsd és fokozatosan váltsd ki tápszerrel.
2010. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, hogy csak anyatejet kaphat 6 honapos koraig, s az orvosok sem engedik a hozzataplalast?! Mielott tanacsot adsz, nezz egy kicsit utana!
2010. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!