Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fözelék után megszomjazik a...

A fözelék után megszomjazik a baba?

Figyelt kérdés
7 hónapos,anyatejes. Délben fözit kap,Közvetlenül utána szoptassam meg,vagy elötte is jó?
2010. jan. 23. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van aki azt mondja, hogy előtte szopiztasd, én a főzi után szopiztattam, de volt, hogy kihagytam.

A babám nem fogadta el a folyadékot, még most is csak napi 1dl az igénye. Még szopizik és 10 hónapos.

Kínáld meg mindig a főzi után max nem iszik, ha nem szomjas a baba.

2010. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is iszol gondolom ebéd után....be kellene vezetni a vizet vagy a teát lassan (ha még nem tetted meg), főleg ha főzeléket is eszik.
2010. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csinálom, hogy amikor etetem oda készítek vizet vagy teát és pár kanál után adok neki inni. Így könnyebben is lecsúszik neki. Kaja után még cicizik is, de már csak keveset mert sajnos apadozik a tejem :S

2010. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sőt kell is neki inni,mert amikor egy időbe sokat fájt a babám hasa, az első kérdése az volt,hogy evés után iszik-e elegendő folyadékot a babám? mert kell nekik bőven,hogy ne "üllje meg" a gyomrát!!!

minden jót!

2010. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem adok neki vizet,föleg nem teát,a védönöm szerint se kell,mert szopik.
2010. jan. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!