Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vágyok ilyen fiatalon...

Miért vágyok ilyen fiatalon (tiniként) az anyaságra?

Figyelt kérdés

Kissebb korom óta szeretem a gyerekeket, játszok velük, etetem itatom öket, pelenkázom....stb imádom ezt csinálni. Sajnos nincs kis testvérem, csak egy ikertesóm van úgyhogy nem tudtam soha igazán kièlni magam a "babázásban" (eddig). Kb 12-13éves korom óta azon gondolkodok mikor lenne ideális családot alapítani,(tudom h ez nem csak rajtam múlik) elösször iskolát kell befejezni majd munka...stb. De már most 16 évesen az az egyik legnagyobb vágyam/álmom hogy gyereket szülhessek,ùgy érzem ez tenne a legboldogabbá. Velem van a baj? mért akarom én ezt? teljesen màshogy képzelem el az eletem mint egy normál velem egyidös lány...tuti nem vagyok normális!

mit kezdjek ezekkel a furcsa "anyaságra biztató" gondolataimmal, sajnos nemigen akad senki akivel az ilyet megtudnán beszélni, barátom még hallani se akar erröl a témárol, baratnöim meg olyan "normalisak" hogy ök se nagyon hajtják ezt a témat... :( ?!



2014. okt. 13. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Énis így voltam és szültem is 17 évesen. Hidd el megbánnád. Komolyan mondom. Éld az életet helyettem is
2014. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ez azért lehet, mert az anyaság jó oldalát ismered csak. Rengeteg lemondással, nehézséggel, és kompromisszummal jár.

Én 28 évesen vállaltam tervezetten, férjjel, egzisztenciával, mégis voltak nehéz pillanatok.

2014. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igazatok lehet! Semmiképp se vállalok most még gyereket, föleg nem a szüleimnyakára, csak néha néha eljatszadozom a gondolattal ,pl mi lenne ha..
2014. okt. 13. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Csak unatkozol! Tanulj, légy még gyerek! Még legalább 10 évig ne foglalkozz a kérdéssel!
2014. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia, én is így voltam ezzel, ezért bölcsődei kisgyermeknevelőnek tanultam. Így ameddig nem lett saját babám,addig is egész nap gyerekek között lehettem :)
2014. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ez volt a legnagyobb vágyam. Egészen addig amíg rájöttem hogyha 18 évesen teherbe esnék, akkor annyiból állna az életem. Ami valljuk be nem túl sok.

Most nagyon várom a hónap végét, hogy eldőljön terhes vagyok-e. Próbáld ki egyszer ezt...garantáltan nem akarsz majd gyereket 5 éven belül

2014. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!