Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki fiatalon es aztan...

Van aki fiatalon es aztan idosebb korban is babazott? Nektek is mas es mas erzes? Szerintetek is jo otlet lenne meg egy pici?

Figyelt kérdés
Mind a negy gyermekemet imadom de a kicsi aki 35 eves koromban szuletett annyi boldogsagot hozott nekunk. Nyugodtabb vagyok es elvezem minden pillanatat. A nagyobbak mar tizenevesek. Most gondolkodom, hogy meg beleferne 1-2 even belul egy baba, hogy legyen neki is egy hasonlo koru jatszotarsa. Termeszetesen mindet egyforman szeretem , es anno a nqgyobbakkal is elveztem a babazast, egyszeruen csak most erzem at ugy isten igazan ezt a csodat:) a kisfiam egy eves ,es mindemkeppen meg mostansag szeretnek nem huzni soka, hogy korban is meg beleferjen nekem .
2014. jan. 2. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat én sajnos nem a saját tapasztalataimat fogom leírni, de beszélgettem egyik ismerősömmel, aki 10 év korkülönbséggel szülte meg a két gyermekét és azt mondta, hogy idősebben sokkal szebben élte meg és máshogy élte meg az egész anyaságot. Gondolom ez nem törvényszerű, de vannak ilyen emberek.:)


Sőt olyat is ismerek, aki nem találta szépnek a babákat. Szült gyerekeket ettől függetlenül, de mire megöregedett akkor fedezte fel, hogy egy pici baba milyen szép.:)

2014. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én anyukámról tudok beszélni, ahogy hallottam teljesen más ember volt amikor a nagyobb testvéreimet nevelte mint amikor engem. Egy teljesen más világ, totál más nevelési elvekkel. Nekem annyira nem volt vicces, magányos voltam, és mellőzött a sok felnőtt között.
2014. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1/2Huhh ez total felreertes!!! En skkoriban is a nagyobbaknal a vilag legboldigabb embere voltam es a gyermekeimet taltam a legeslegszebbnek a foldon! Mas ezt irtam , meg jobban attudom elni de igy egyutt mind a negyet imadom! En anno is veluk voltam ejjel nappal es ok voltak minden boldogsagom ! :)
2014. jan. 2. 22:02
 4/19 anonim ***** válasza:
Én csak arról tudok, hogy 33 voltam 1,5 év, amikor a fiam született és 1 percet sem bánom, hogy eddig vártam, minden percét értékelem. Egyenlőre nem tervezünk tesót (én legalábbis), ha mégis lesz 38 évesen szeretném szülni.
2014. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De a kerdesem az lett volna vannak e olyanok akik ilyen megfontolasbol vallaltak meg egy babat? Mint ahigyan a masodik valaszolo irja is h egyedul volt ugymond! Persze nagyon szeretik ot a nagyok de nagyok! :)
2014. jan. 2. 22:05
 6/19 A kérdező kommentje:
Fiatalon is jo volt es most pedig szuper jo mikor kanyomra fiamra racsodalkoznak azthiszik tesok vagyunk es jokat dilizunk! :))
2014. jan. 2. 22:09
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyebkent minden korban mwgvan a maga gyonyorusege es elonye is ! Mostmar jobban ertekrlem mert tudom milyen hamar elroppennek az evek ! Ennyi , semmi tobb :)
2014. jan. 2. 22:25
 8/19 anonim ***** válasza:
én 25évesen szültem az elsőt és 42évesen az ötödik gyermekem........sokkal türelmesebb és csodálatosabb idősebb korban részemről.
2014. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Es milyen korkulonbseggel szulettek a gyermekeid?
2014. jan. 2. 23:01
 10/19 anonim ***** válasza:
Én meg 25 évesen szültem az elsőt, és 31 évesen a 6. - at. Nem sok idő telt el, mégis teljesen más érzés most babázni, mint akkor.
2014. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!