Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposom elkezdett izgalmáb...

6 hónaposom elkezdett izgalmában "repkedni", el kell vinnem orvoshoz? Autista?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Mi van? Miről beszélsz? Most ez komoly? 6 hónaposan mert örül a gyerek már autista? nem gondolod, hogy túl sokat netezel? Komolyan mondom egyre több buta nő van akinek gyereke is van.
2014. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

1es egyetértek veled!!


Ezt minden gyerek csinálja ilyen kicsi korban

2014. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Percek óta a homlokomat fogom és azon töprengek, hogy ilyen buta nő van? El tudom képzelni, ahogy az a szegény gyerek növekszik, ahogy fejlődik és az anyja analizálja. Tüsszentett, allergiás mindenre, csináljunk steril szobát, köhintett akkor tuti tüdőrákos, örül mert mozgatja mindenét? Tuti autista a gyerek. Gügyög? Downkóros lehet. Minden hülyeséget muszáj beleképzelni? A gyerekkel kéne foglalkozni és nem a sok marhaságot írni. Ekkora gyereknél meg se lehetne állapítani ha az, kb 2 éves kortól lehet gyanakodni egyáltalán. Hihetetlen tényleg.
2014. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Már bocsánat de az első gondolatom ez volt... Semmi baja sincs a gyerekednek! Egy vidám kisgyerek másképp nem tudja kifejezni magát! Gondolkozz már! Olyan sok para anya van mindenbe beleképzelik a rosszat... Inkább játsz vele és élvezd ki míg ilyen édes mert hamar felnő és elmúlnak az efféle baba dolgok..
2014. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a %@&# ez???

Most komolyan???

Miért képzeli azt minden 2. ember, h autista a gyereke? Jézusom!!!!


NEM, NEM AUTISTA! - Hogy a kérdésre is válaszoljak...

2014. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tènyleg paraanya vagyok minden mozdulatàt lesem...

Koraszülött,minden betegsègnèl kiemelik hogy nagyobb az esèly ilyenkor...

Elsø gyerekem ès ne tudom hogy viselkednek a babàk, ès õ ugye így semmit nem az aktualis kara szerint csinàl, inkàbb a kettõ között...

Retegek, nem tudtam vègigvinia terheseget, màr rossz anyakènt kezdtem, ès fèlek hoy miattam beteg lesz, nem lehet teljes èlete...vagy nem veszek valamit idõben èszre...

2014. okt. 13. 21:03
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez akkor sem normális!

Nekem igaz nem nagyon de 35.hétre született a lányom. Kicsike volt, de nem voltak nagy gondok. DE nekem ő pl az utolsó pillanatban jött a világra. Oxigénhiánnyal, izomletapadás volt a karjában stb. Makk egészséges kicsi lány 20 hónapos. Soha nem jutott eszembe h most diagnózisokat állítsak fel róla, ha valami nem stimmelne akkor azt nem cska én venném észre. Magadat őrjíted meg ezzel amit csinálsz. Sürgősen szedd össze magad mert megbolondulsz! Ez beteges amit csinálsz!

2014. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én nem bántalak :-) Természetes, így örül. :-) Nagyon édesek. Mindenkié csinálja, az enyém 8 hónapos, most már ha _"mérges" akkor csak egyet csap mindkét kezével :-)
2014. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is, az én kislányom 7 hónapos múlt, és imád repkedni. Ha valaminek, vagy valakinek nagyon örül főleg akkor csinálja. Szó szerint majd elrepül. Nekem egy pillanatra meg nem fordult a fejemben, hogy bármi baja lenne. Olyan boldog ilyenkor.

A másik, nagyon gyorsan tegyél rendet a fejedben. Azért, mert koraszülött lett a babád, te nem vagy szar anya. Erről senki nem tehet. Hidd el jobb a kicsinek is, ha kiegyensúlyozott boldog anyukája van. Ha máshogy nem megy kérj segítséget, de nagyon gyorsan, mert rossz vége lesz ennek az önmarcangolásnak, és az otthoni diagnózisoknak.

2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

először felvisítottam, majd röhögtem, mikor olvastam a kommentedet meg borzasztó nagy sajnálatot éreztem irántad!

komolyan, szedd már össze magad! mi az, hogy eleve rossz anya vagy mert nem tudtad kihordani végig? ha a barátnőm lennél és előttem mondanál ilyet, felpofoználak :)


szerintem elmehetnél pszichológushoz mert nem normális ahogy a gyerekedet lesed, de a gondolataid sem...


na meg ha már ennyire parás vagy, olvass utána. nyilván fogalmad nincs az autizmusról ha már ezt kérdezed. tessék elolvasni mi az, nem ártana egyébként minden anyának megtennie ezt, mert falnak megyek már a sok autista kérdéstől :)


6 hónapos autista speciel nincs is :) nem véletlenül hozták összefüggésbe a 15 hós oltással, mert akkor jönnek a tünetek, kb. 3 éves korig erősnek, ezután tudják kimondani.

mi 2,5 évesen vittük a gyereket pszichiáterhez mert nagyon erős tünetei voltak. 3 évesen már a beszéde is tipikus volt (echolált, kérdezett).

4 éves korára szinte minden furcsasága eltűnt, amik maradtak azok meg már beleférnek, de biztosan nem autista mert csak 2 terület volt nálunk érintett, szociálisan minden rendben.

most gúnyos leszek, de csak, hogy megkapd a "pofont" :)

tied szociálisan rendben? játszik más gyerekekkel, szerepjátékozik? beszédben echolál? vannak kényszeres dolgai, pl. útvonal ragaszkodás, tárgyak sorba rakása?


ha ezekre nem a válaszod akkor egészen biztos lehetsz benne, hogy jelenleg nem autista a gyereked.


egyébként egy jó tanács: próbáld meg élvezni ezeket az újdonságokat, ne problémát keress minden mozdulatában mert egy szorongó, kényszeres kisgyereket nevelsz majd belőle ha nem változtatsz!

2014. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!